Выберите валюту:
Время работы: ПН-ПТ с 9:00 до 19:00
  (063) 166 - 92 - 43   (068) 358 - 91 - 88   (095) 532 - 05 - 30

Корзина

0,00 грн

My Cart -

My Cart: (0)
Каталог покрытий
Дополнительные материалы

AWO Transparent Gold тунгове-масло (Прозрачно-золотое)

148,05 грн

Артикул:AWOTransparentGold

Наличие: Есть в наличии

Краткая информация Тунгова олія Амерікан Вуд Оіл є найкращим захистом для дерева, оскільки не тільки забезпечує природний колір та спокусливий блиск, але також має водовідштовхувальні властивості та є природним антисептиком.

* Обязательные поля

148,05 грн
Кол-во:

КРАСА

Масла компанії Амерікан Вуд Оіл забезпечують насичену патину, що наноситься способом втирання та виділяє структуру деревини, підкреслюючи її природну красу.

Олійне покриття проникає в пори деревини, скріплюючи її всередині. Така особлива здатність до глибокого проникнення створює ефект «відкритих пор», що надає дереву органічного та природного вигляду і задовольняє смаки найвибагливіших любителів натурального продукту. Справжність кольорової гами та особливі характеристики компонентів масел Амерікан Вуд Оіл робить їх вибором номер один для виробників покриття на підлогу та меблів, реставраторів антикваріату та майстрів по дереву.

 

СТІЙКІСТЬ

Тунгова олія Амерікан Вуд Оіл є найкращим захистом для дерева, оскільки не тільки забезпечує природний колір та спокусливий блиск, але також має водовідштовхувальні властивості та є природним антисептиком.

Стародавні китайці використовували тунгову олію для покриття суден. Сьогодні Амерікан Вуд Оіл використовує формулу запобігання доступу води, яка ґрунтується на природних захисних властивостях смол та здатності тунгової олії глибоко проникати й ущільнювати дерево зі середини. Масло пронизує поверхню дерева і стає його захисною складовою, що є стійкою до вологи, бруду, побутової хімії, алкогольних напоїв, перепадів температури та одночасно утворює покриття з чудовим виглядом та відмінною якістю.

 

ЛЕГКІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ

В доповнення до прекрасних захисних та естетичних властивостей, масла Амерікан Вуд Оіл є надзвичайно легкими у використанні.

Однією з характеристик даного масла є довший період придатності після відкриття, що надає йому перевагу перед більшістю продуктів на водній та олійній основах. Крім цього, масло має чудову здатність до самостійного вирівнювання (розтікання), що дозволяє вдало замаскувати невеликі пошкодження та нерівності поверхні. На відміну від лаку, масла Амерікан Вуд Оіл дають можливість легко відновлювати та реставрувати вже покриту поверхню. У випадку появи подряпин, не потрібно шліфувати поверхню, замінювати дошку або покривати всю площу, достатньо просто вимити пошкоджену поверхню водою з милом та нанести один шар масла на необхідну ділянку.

Страна-производитель Соединенные Штаты
Тип покрытия Для внутрених покрытий дерева, Для паркета и паркетной доски, Масло для деревянной мебели, Масло для деревянных стен и потолков, Масло для паркета и паркетной доски, Для деревянной мебели
Концентрат Нет
Срок хранения 3 лет
Описание Нет
Гарантия 3 лет
Водостойкость Да
Росход 50 мл/м²