Догляд за підлогою рекомендуємо виконувати миючими засобами з нейтральним PH:

-Wax&CleanAWOдля підлог та інші виробів з дерева покритих модифікованими маслами AWO. Концентрат розбавити 100 мл. на 5л води. Придатний для щоденного догляду, продовжує термін експлуатації. Найкраще приходить для масловоску.

- CleanerAWO, преміум очищаючий продукт для всіх дерев'яних підлог відмінні очищаючі властивості, рослинне мило з кокосовим екстрактом  концентрат 1:4 , чудові миючі властивості універсальне призначення.

- IntensiveCleanerAWO, унікальна суміш для очищення дерев’яних підлог, надійно видаляє бруд застарілі плями, без шкоди лакофарбовому покриттю. Антистатичний ефект, свіжий запах, простий у використанні. Призначений як для лакових так масляних поверхонь.

- Maintenanceoilextramatt, універсальний відновлюючий засіб для підлог покритих будь-яким лакофарбовим матеріалом. Усуває потертості, подряпини, "доріжки", відновлює інтенсивність кольору і блиск.  Підходить для регулярного догляду та захисту підлоги в місцях з інтенсивним трафіком (ресторани, концертні зали, музеї і т.д.)

-дерев'яні поверхні, раніше покритих будь-яким лакофарбовим матеріалом;

- працює по маслу будь-яких виробників

-ідеальний для поліровки поверхнь

-швидка сушка 3-4 години

-Дуже економний витрата 25-55м2\л (залежно від степеню зносу)

- DeckSoap, для підлог та інші виробів з дерева покритих модифікованими маслами AWO. Концентрат видаляє плями бруду та жиру. Як миючий засіб розбавити 50-100 мл на 1л води.

- ParqetWax, засіб для реставрації підлогових покриттів, застосовувати по мірі зношування 1-2 рази в рік, відновлює і живить підлогу.

- Crystal cleaner, концентрат для видалення бруду, жиру, застарілих плям, висолів, мінеральних відкладень. Безпечнйи для навколишнього середовища. 1кг на 100м2.