Выберите валюту:

 График работы: ПН-ПТ: c 9:00 до 19:00; СБ: с 10:00 до 16:00;   НД: выходной.

Vodafone:  (066) 268 - 84 - 99  Киевстар:  (067) 778 - 20 - 72

Корзина

0,00 грн

My Cart -

My Cart: (0)
Каталог покрытий
Дополнительные материалы

Прозорий герметичний клей гібридного складу Mitomont HP40 (290 мл)

340,00 грн

Артикул:mitomont40

Доступность: Есть в наличии

Краткая информация

MITOMONT HP40 - це високоякісний однокомпонентний клей-герметик на основі гібридного полімеру. Затвердіває при реакції з вологою. Універсальне застосування, придатний для склеювання навіть вологих деталей. Міцне, гнучке (коефіцієнт деформації – 370%) та дуже стійке клейове з’єднання.

Кол-во:

Склад:

гібридний полімер

 

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пастоподібна рідина

Колір: прозорий

Запах: відсутній

Розчинник: немає

Подовження при розриві; ISO 37 rod1 200-250% час формування шкіри; ICM 1/14 10 - 25 хвилин при 23 ° С і 50% твердості RAH; DIN 53504 Берег прибл. 40 Модуль E; ISO 8339 ≥0,7 Н / мм2 Міцність на розрив; ICM ½: 1,5 Н / мм2

 

Особливості:

  • Екологічний та зручний для користувача продукт, не містить розчинників, ізоціонатів, силіконів, без небезпечних складників
  • Нейтральний, не пошкоджує матеріали при склеюванні
  • Відмінна адгезія на різних поверхнях, також на вологих підкладках
  • Висока початкове зчеплення
  • Зберігає потрібну форму навіть на вертикальних поверхнях
  • Ефективний навіть при низьких температурах
  • Може фарбуватись

 

Підготовка та покриття:

Поверхні повинні очищені від масла, жиру, залишків фарб та пилу. Температура нанесення + 5 ° C до + 40 ° C. Температурна стійкість стику від -40 ° C до + 90 °.  Нанесіть клей ручним пістолетом на одну з поверхонь у формі або лінії. З’єднайте обидві поверхні, притисніть і зафіксуйте, якщо це необхідно. Очистіть плями від клею за допомогою Clean.

 

Використання:

Використовується для швидкої фіксації, склеювання та герметизації металів, пластмас, кераміки, дерева, скла, мармуру, ізоляційних матеріалів, пробки, каменю, бетону та ін. Не підходить для склеювання поліетилену, поліпропілену та тефлону.

Клей можна використовувати для домашнього монтажу, наклеювання та герметизації, у різних майстерних роботах, у будівельній промисловості, у виробництві мобільних агрегатів, меблів, виробництва суден і в будь-якому випадку, коли потрібен прозорий, пружний і міцний шар. Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання.

 

Час висихання:

Залежать від кількості нанесеного клею, температури та вологості.

 

Витрата:

Кількості клею в патроні 290 мл достатньо для приблизно 9 метрів для розкидання по лініях діаметром 6 мм

 

Зберігання:

Зберігайте у герметично закритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. При правильному зберіганні клей можна використовувати не менше 12 місяців. Відкриті тари слід захищати від вологості та використовувати якомога швидше.

 

Важливо:

Уникайте склеювання при температурі нижче + 5 ° C. Уникайте робочих операцій на склеєних частинках до 24 годин після наклеювання. Кінцева міцність досягається через кілька днів. Перед використанням рекомендується випробувати продукт на тестовій поверхні.

Не підходить для склеювання поліетилену, поліпропілену та тефлону.

 

Страна-производитель Словения
Тип покрытия Для метала, Клей для деревянных стен и потолков, Клей для паркета и паркетной доски, Для стен и потолка, Для бетона, Для деревянной мебели, Для деревянных домов и терасс, Для ремонта дома
Концентрат Нет
Срок хранения Нет
Описание контактный клей
Фасовка 300мл
Гарантия Нет
Цвет прозрачный
Водостойкость Нет
Росход Погонаж
Цена особого предложения Нет

Оставить свой отзыв