Антиадгезив безсиліконовий M20 N SIL

Артикул
M20 N SIL
В наличии
421,50 грн
Обзор

Суміш масел для обробки форм перед заливкою епоксидною смолою, клеєм, композитом та іншими полімерами. Ефективно утворює антиадгезивну поверхню, яка унеможливлює небажане склеювання форм з заливкою деталей між собою. Особливістю продукту є передбачення і врахування всіх потреб опорядження, оброблені елементи можуть піддаватися подальшій обробці лаком, фарбою або склеюватись.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: спрей

Колір: без кольору

Запах: без запаху

 

Особливості:

Легко наносити

Запобігає склеюванню

Можна покривати ЛФМ

 

Підготовка:

Поверхні, що обробляються, повинні бути чистими, сухими, знежиреними.

Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 55 до 75%. Використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички, окуляри, респіратор), не вдихати пари.

 

Використання:

Засіб наноситься на відстані 10-20 см тонкою та рівномірною плівкою. Підходить для пластикових, металевих, силіконових, керамічних форм та деталей.

 

Час висихання:

10 хвилин після нанесення

 


Розхід:

6-8 м2/балон

Залежно від матеріалу оброблювальної поверхні.

 

Зберігання:

Після використання, якщо в балоні ще є залишки, то перед зберіганням слід продути сопло перевернувши балон і на 1 сек продути сопло. Зберігати в закритій оригінальній упаковці при температурі від +5°C до +25°C. Тримати подалі від вологи. Термін придатності щільно закритого і правильно збереженого продукту - не менше 6 місяців.

 


Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

 

 

 

 

Дополнительно
Manufacturer Spray-Kon
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Антиадгезив безсиліконовий M20 N SIL
Ваш Рейтинг