Новости

 1. April 15, 2024

  Як поклеїти шпалери крок за кроком

  Як поклеїти шпалери самостійно? На це питання не можна дати коротку відповідь, бо видів шпалер дуже багато. Правильне наклеювання шпалер — основа красивого ремонту. 

  Читать дальше
 2. April 08, 2024

  Епоксидна смола: Правила та рекомендації щодо роботи з матеріалом

  Епоксидна смола — це суміш смоли та затверджувача, які при змішуванні виділяють тепло і при цьому застигають. Завдяки цій властивості, майстри створюють неймовірно красиві

  Читать дальше
 3. March 11, 2024

  Стіл з епоксидної смоли своїми руками

  Стіл з епоксидної смоли — вже не новина для наших інтер’єрів. Їх можна побачити у ресторанах, у приватних будинках. Поверхня столу привертає увагу і можна годинами роздивлятись

  Читать дальше
 4. October 25, 2023

  Чому краще обрати Амерікан Вуд Оіл (American Wood Oil) ?

  Масла компанії American Wood Oil забезпечують насичену патину, що наноситься методом втиру, підкреслює структуру деревини та її природну красу. Ці масла створені для найкращого догляду за вашими дерев'яними виробами та відновлення їхнього вигляду.

  Читать дальше
 5. October 24, 2023

  Рекомендації по догляду за дерев’яним покриттям

  Вироби з натуральної деревини мають підвищену міцність, надійність і екологічність. Але не слід забувати, що натуральна деревина вибаглива до умов експлуатації: температури, вологості тощо. Після монтування підлоги чи інших поверхонь із покриттям модифікованих масел American Wood Oil (надалі AWO), рекомендується застосовувати лише сухе прибирання протягом 14-21 діб. Вологе прибирання починати лише на 3-й тиждень. Ганчірка повинна бути м’якою (підходять: вовняні, бавовняні ганчірки, швабра з губкою тощо). Не слід залишати на поверхні на довгий час воду чи інші рідини, особливо з вмістом жирів чи кислот (це можуть бути різноманітні соуси, вино, соки, екскременти тварин, продукти біологічного походження тощо). Також, тривала дія екстремальних температур шкодить виробу. Забороняється використовувати для догляду засоби, які містять розчинники, аміак, кислоти, силікон. 

  Читать дальше
 6. September 22, 2023

  Що означає VOC → ЛОС?

  ЛОС позначає летючі органічні сполуки. Вони є розчинниками, що містяться в лаках, фарбах на основі розчинників та маслах (практично входять до складу всіх ЛФМ). Розчинники випаровуються і потрапляють у повітря. Більшість ароматів і різких запахів являються ЛОС. Як тільки вони випущені, ці штучні суміші поглинаються в атмосферу. Оскільки вони є летючими сполуками, вони можуть завдати шкоди атмосфері і мати негативний вплив на навколишнє середовище в цілому. Вдихання цих сполук також може завдати шкоди вашому здоров’ю. Багато з цих сполук є відомими канцерогенами, тобто вони можуть викликати рак. Європейські виробники зобов’язані вказувати вміст ЛОС на етикетці. Якщо продукт відповідає цим стандартам, він позначається як VOC 2010-сумісний.

  Читать дальше
 7. April 25, 2023

  Рекламація?! Що це для вас означає?


  Рекламація?! Що це для вас означає? -
  Втрата заробітку, чи підвищення собівартості пошкодженого виробу,
  Робочий час витрачений працівниками і витрати матеріалу на «переробки»
  Витрати на транспорт, зниження якості продукції чи втрата іміджу компанії?
  Які кроки Ви вже приймали, хто контролює цей процес, чи працює це?
  Сучасне життя задає темп – всім потрібно швидко та якісно.

  Компанія «WoodBud» пропонує професійні матеріали для реставрації пошкоджень італійського виробництва «Borma Wachs».

  Читать дальше
 8. April 25, 2023

  Класифікація антипіренів (засобів вогнезахисту)

  Антипірени – речовини, що уповільнюють займання матеріалів та знижують швидкість поширення полум’я.

  Читать дальше
 9. April 25, 2023

  Переваги лляних продуктів від VINCENTS POLYLINE

  Продукція «Linella»  від Латвійської компанії - це найкращі масла, морилки та фарби з екологічно чистої лляної олії.

  Читать дальше