Епоксидна композиція PAGASIR 740/CAST

Артикул
740/cast
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 619,61 грн
Огляд

Епоксидна композиція з винятково довгим часом життя Pagasir 740/cast, завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, використовується для створення клейових і будівельних сумішей, діелектричних герметиків, великих заливок і декоративних виробів. Активно застосовується в ремонтних роботах (приміщень, предметів і механізмів), при виготовленні наливних підлог, декоративних поверхонь, як компонент для виконання виробів із пластику, скла, бетону та інших матеріалів. Висока прозорість та стійкість до механічного навантаження це основні фактори за які ціниться матеріал.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: прозорий
Запах: відсутній
В’язкість, (Brookfield, 25°C): 
суміші – 300-320 мПа
компонент А - 800-1100 мПа
компонент Б - 5 - 25 мПа
Щільність суміші (20°С): 
суміші – 1,10 г/см3
компонент А - 1,14 г/см3
компонент Б - 0,95 г/см3
Епоксид еквівалент (ISO 3001): 190 – 210 г/е
Амін еквівалент вага (Б): 60 г/е
Амінне число (mg KOH/g): 455 - 489
Індекс кольору (Б): <1
Змішування: А 100 : Б 30

Особливості:
Висока адгезія до скла, бетону, металу
Мінімальна усадка
Висока прозорість
Нагрівається при полімеризації

Підготовка:
Робоче приміщення повинно бути сухим, бажано з регульованим температурним режимом. Оптимальна температура 20 - 25°С, мінімально-допустима 15°С, пропорції змішування компонент А 100 частин, компонент Б 30 частин. Мінімальна вологість дерева - не більше 8% (для різних типів дерева даний показник може змінюватися). Дотримання пропорції змішування – строго. Змішувати по вазі. Допускається відхилення не більше 1%. Важливо пам`ятати, що життєздатність буде скорочена в більш теплому середовищі та подовжена в більш прохолодному середовищі. Час використання буде відображати рівень температури. Крім того, чим більшу кількість смоли потрібно змішати, тим коротшим буде термін придатності.
Додавання каталізатора здійснюється безпосередньо перед проведенням заливальних робіт. Якщо плануєте використовувати пігменти, розчинники або стабілізатори, їх слід підмішувати до основи перед додаванням затверджувача.

Використання:
При змішуванні основи і каталізатора не допускайте попадання в компаунд вологи, розчинника або жировмісних речовин. Для цього форму  і всі інструменти необхідно заздалегідь вимити і висушити.
Для полегшення заливки і збільшення міцності затверділих виробів використовуйте розділовий агент.
При змішуванні великих обсягів смоли товщина першого і наступних заливальних шарів не повинна перевищувати 5 см. Дотримуйтесь інтервалу між шарами (від 5 до 24 годин). Довша перерва перед заливкою наступного шару призводить до утворення глянцю і погіршує адгезію.
Епоксидна смола нагрівається при полімеризації! Для лиття великих виробів рекомендуємо використовувати молди з платинового силікону. Вони термостійкі і відмінно витримують довге пошарове затвердіння на підвищених температурах.
Не знімайте форму і не починайте обробку виробів зі смоли до завершення процесу полімеризації.

Час висихання:
Час життя суміші (20°С): 180-240 хвилин залежить від температури приміщення
Час геле утворення(20°С):  350 хвилин
Час повного затвердіння епоксидної композиції (20°С): 7 діб

Розхід:
Залежить від об’єму заливки

Догляд:
Після повної полімеризації, суміш рекомендуємо захистити від зношування масло-воском або 2K ACRILIC TOP COAT TA8094TR70 поліакриловим лаком. 

Зберігання:
Термін придатності становить 12 місяців за умови належного зберігання в оригінальній, закритій та непошкодженій тарі в прохолодному і сухому місці при температурі +15°С до +25°С. Уникати прямих сонячних променів. Зберігайте на піддоні (не зберігайте безпосередньо на землі) або на полиці.

Важливо:
Слідкуйте за конденсатом! Під час заливки температура підлоги повинна бути щонайменше на 3 °С вище точки роси. Тримайте матеріал подалі від їжі та напоїв. Не кладіть їжу в порожні контейнери від матеріалу, навіть якщо вони виглядають чистими. Завжди використовуйте рукавички або захистний крем при контакті з незатверділим епоксидним матеріалом. Не вдихати пари. Не використовувати при температурі нижче 5 °С. Не наносити безпосередньо на глазуровані поверхні такі як: кераміка, плитка, тощо. 

Додатково

Додатково
Manufacturer Pagatron

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Епоксидна композиція PAGASIR 740/CAST
Ваш Рейтинг