Паркетне масло

Паркетне масло

Паркетна підлога - один з популярних видів підлогового покриття. Але незважаючи на бездоганну естетику і екологічну чистоту, він дуже боїться вологи, механічних впливів. Тому таке покриття потребує спеціально захисту. Для цього можна купити паркетне масло, яке більш безпечно і надійно, ніж лакофарбові матеріали.


Які склади застосовуються для захисту паркетного статі

Зазвичай для поліпшення експлуатаційних якостей виробів з деревини використовують лак або масляне просочення. Лакове покриття утворює на поверхні паркету щільну плівку, яка перешкоджає контакту з вологою. При необхідності лак можна зняти і заново нанести, тим самим відреставрувати покриття.

Купити масло для паркету - розумне рішення, адже таке просочення проникає глибоко в структуру деревини. Вона не зовні створює захисну плівку, а прямо усередині дошки. Але пори деревини не забиваються, тому вона може дихати. Волога з її структури не випаровується і в той же час, не потрапляє всередину пір ззовні. Оброблений маслом паркет виглядає привабливо і природно. Крім того, на відміну від лаку масляне просочення наноситься легко. Текучий склад швидко проникає в структуру дерева і полімеризується усередині. Іноді для захисної обробки паркетної дошки або ламінату застосовується масляне просочення з воском. Віск утворює плівку зовні і ущільнює структуру дерева. Масло і віск на відміну від лаку є екологічно безпечними матеріалами. Вони дозволяють зберегти природну красу деревини і поліпшити її експлуатаційні якості. Для реставрації покриття досить нанести шар олійного просочення, дати йому просохнути і нанести ще 1-2 шари.

Чому масло краще, ніж лак

Перша відмінність між захисними складами полягає в принципі їх дії. Лак зверху покриває паркет щільним шаром, при цьому забиває пори деревини. Масло для паркету діє всередині структури дерева. Воно полімеризується в мікропорах, але не заважає дереву дихати. Найтонша захисна плівка відрізняється еластичністю і гідрофобні властивості. Вона не пропускає вологу в пори дерева і при цьому не дає волозі зі структури вивітрюватися. Паркетне масло за ціною дешевше, ніж лак, але воно краще захищає покриття від розсихання і розбухання. Обробка паркету маслом має кілька переваг:

 • простота нанесення;
 • велика глибина проникнення;
 • ремонтопридатність (можна локально нанести масло на пошкоджену поверхню);
 • продовжує термін служби паркету;
 • стійке до механічних пошкоджень;
 • допомагає паркету краще переносити коливання вологості, температур;
 • зберігає рельєф і природний малюнок деревини.

На відміну від лакофарбової продукції, масло для паркету не містить шкідливих домішок. Його склад максимально безпечний з екологічної точки зору. Крім того, паркетне масло купити можна будь-якого відтінку і втілити в життя сміливі дизайнерські рішення.

Як вибрати концентрацію масла для просочення паркету

Багато в чому текстура готового просочення залежить від змісту натурального масла в ній:

При концентрації натурального масла в межах 80-90% просочення стає дуже щільним. Воно погано проникає в пори деревини, довше сохне.

При концентрації натуральних і синтетичних компонентів в рівних частках виходить склад середньої в'язкості. Його легко наносити на паркет, оскільки

При концентрації добавок в межах 60-75% просочення максимально текуче. Воно відмінно вбирається деревиною, проникає глибоко в пори і утворює міцну захисну плівку.

Якщо обробка покриття проводиться вперше, то краще для цього купити масло для паркету саме рідке. Для повторного просочення можна використовувати більш густі склади.

Перед нанесенням масла необхідно ретельно підготувати поверхню: зачистити наждачним папером, усунути всі нерівності і шорсткості, видалити пил і бруд.

Якість і естетика покриття після промаслювання залежить від підготовки паркету, тому потрібно приділити цьому моменту особливу увагу.

Коли актуально використовувати масло для паркету

Вибір конкретного виду оздоблювального матеріалу залежить від вимог, які висуває користувач до підлогового покриття. Також враховується наявний бюджет і бажання регулярно доглядати за паркетом. Але бувають ситуації, в яких вибір очевидний на користь масляного просочення:

 1. коли паркет укладається в приміщенні з високою вологістю;
 2. коли паркет укладається на «теплу підлогу» (температурний вплив може призвести до деформації деревини);
 3. коли паркетна підлога знаходиться під відкритим небом (наприклад, на незаскленому балконі, терасі).

Паркет з масляним просоченням добре впишеться в інтер'єр приміщень з високою прохідністю. Вона не боїться механічних пошкоджень, на відміну від лаку. Крім того, він піддається локальному ремонту. При необхідності можна купити масло для паркету і обробити ділянку, яка потребує реставрації.

Існує велика кількість масляних просочень для терасної дошки. Вони містять додаткові компоненти, які захищають деревину від впливу сонячних променів.

Де купити масло для паркету з доставкою

Високоякісні масляні просочення брендів Vincents Polyline, American Wood Oil, Borma Wachs, Osmo представлені на сторінках інтернет-магазину «Wood Буд». У нас можна купити просочення і тонувальні системи, терасне масло, олія для обробки садових меблів і масло для паркету за ціною доступною кожному.

Використовуючи зручний інструментарій сайту, Ви можете швидко вибрати відповідний товар за заданими параметрами. При необхідності можна звернутися за допомогою до менеджерів магазину.

У нас є доставка в Київ, Львів, Івано-Франківськ. Замовити будь-які товари також можна і в інші міста, де є відділення фірм-перевізників Нова Пошта і Інтайм.

Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 35

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Natura Industrial - Matt
  Ціна від 1127,50  грн
 2. Масло на основі лляної олії LINELLAS BEICE
  Ціна від 737,59 грн
 3. Фарба на основі лляної олії Linellas Krasa
  Ціна від 811,39 грн
 4. Масло AWO Clear Seal прозоре
  Ціна від 205,00 грн
 5. Тунгове масло для внутрішнього захисту деревини AWO Warm Grey
  Ціна від 246,00 грн
 6. SuperGreen+ натуральне масло без розчинників
  Ціна від 184,50 грн
 7. ПАРКЕТНЕ МАСЛО ВОСКОВЕ З НАТУРАЛЬНИМ ЕФЕКТОМ HARDWAX PARQUET OIL 1030
  Ціна від 943,00 грн
 8. Масло з твердим воском Osmo Hartwachs-Öl Original 3032 Шовковисто-матове
  Ціна від 1619,50  грн
 9. Паркетне масло з високим сухим залишком Premium Eco High Solid Parquet Oil
  Ціна від 1025,00  грн
 10. Паркетне масло Premium Eco Parquet Oil
  Ціна від 840,50 грн
 11. Затверджувач для масла Oil Hardener
  Ціна від 926,60 грн
 12. NYC Colors Кольоровий Масловіск
  Ціна від 246,00 грн
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 35

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку