Фарби для стін і стелі

Вибираємо фарбу для стін і стель

Ремонт в будинку – заняття захоплююче і трудомістке. І підхід до вибору матеріалів необхідний серйозний. Фарба для стін і стель – ключовий момент, без якого реконструкція житла буде незавершеною і безглуздою. До її покупці варто підійти з особливою ретельністю, ознайомившись з головними відмінностями і перевагами представлених на будівельному ринку товарів даної категорії.

Властивості інтер'єрної фарби

Можна купити фарбу для стелі, не замислюючись про її склад і властивості. Але таке рішення навряд чи призведе до позитивного результату. Для того щоб пофарбовані поверхні придбали презентабельний вигляд, довго радували насиченим кольором і цілісною структурою, вибирати слід ту фарбу, яка найбільш відповідає поставленому завданню.

Фарба для стелі або внутрішніх стін повинна бути:

 • Екологічною
 • Безпечної (не виділяти шкідливих і токсичних речовин)
 • Надійною і довговічною
 • Естетично привабливою
 • Без їдкого запаху
 • пожежобезпечними
 • Стійкого до змін температури і впливу вологи
 • Однорідною (не мати абразивних включень)

Про хорошою фарбі для стелі відгуки, знайдені на сторінках інтернет-ресурсів, будуть позитивні. Велику роль при виборі покриття для поверхонь грає виробник. Ознайомившись з властивостями, складом продукції і дізнавшись думку застосовували її людей, сміливо робіть покупку і приступайте до виконання робіт.

Види фарби для стін і стелі

Серед широкого асортименту фарби для внутрішніх стін і стель легко розгубитися. Знаючи, для яких поверхонь необхідно покриття, вибір зробити легше. Найбільш поширеними є такі види фарби для інтер'єру:

 • Акрилова
 • Водоемульсійна
 • Латексна
 • Силікатна
 • Масляна

В залежності від виду і способу застосування, різної буде на фарбу для стін і стель ціна. Але це той випадок, коли заощаджувати гроші на покупку не варто.

Де купити гарну фарбу для стін в Україні?

В будівельних гіпермаркетах і на спеціалізованих ринках представлений величезний вибір матеріалів для фарбування. Але тотальна зайнятість і постійний дефіцит часу не завжди дозволяють купити фарбу для стін і стель в магазині, а набутий на ринку товар може не відповідати вимогам до екологічності та якості. В такому випадку на допомогу приходить онлайн-шопінг. Зручність і комфорт покупок у всесвітній мережі незаперечні. Не виходячи з дому і з огляду на всі побажання до якості і виду, ви можете купити фарбу для стін в інтернет-магазині WoodBud.

Купуючи матеріали для ремонту на нашому сайті, ви економите час і кошти з сімейного бюджету. Вартість однакової продукції на сторінці онлайн-маркету і на полицях оффлайн-магазину сильно відрізняється. Зручний фільтр допоможе вибрати всі параметри, вимоги до яких важливі – колір, тип, ціну фарби для стелі, обсяг. Купівля онлайн – перший крок по дорозі до завершення ремонту. Ви можете це зробити правильно з WoodBud – тоді ваш шлях буде легким і безтурботним.

Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. HIGH COVERAGE ENAMEL - емаль з високою покрівельною здатністю 6900XX
  Ціна від 451,00 грн
 2. Масло на основі лляної олії LINELLAS BEICE
  Ціна від 737,59 грн
 3. Фарба на основі лляної олії Linellas Krasa
  Ціна від 811,39 грн
 4. Декоративний гіпс на водній основі - ефект Vintage (Крейдяна фарба) SHABBY KREIDE FARBE
  Ціна від 369,00 грн
 5. HIGH COVERAGE UNDERCOAT - грунт з високою покрівельною здатністю
  Ціна від 574,00 грн
 6. High Coverage Waterbased Enamel - емаль з високою покрівельною здатністю на водній основі
  Ціна від 278,80 грн
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку