Масло для меблів

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраній категорії.

Дерев'яні меблі з часом втрачають свою привабливість. На них з'являються потертості, відколи, тріщини, дерево під впливом вологи може розширюватись, втрачати свої експлуатаційні якості. Тому для збереження привабливого вигляду, властивостей і характеристик матеріалу необхідно купити масло для меблів.

Для чого потрібно обробляти дерево маслом

Одним з найважливіших властивостей засобів на масляній основі є захист натурального дерева від підвищеної вологості, біологічного зараження, руйнування. Обробка деревини якісною олією і воском дозволяє приховати наявні дефекти, що виникли в результаті механічного пошкодження.

5 причин купити масло віск для меблів:

  • відновити вихідну структуру дерева;
  • приховати незначні дефекти на поверхні;
  • забезпечити стійкість до впливу вологи;
  • замаскувати вигорілі ділянки;
  • надати поверхні блиску, глянецю.

Крім того, масло для меблів на основі воску сприяє збільшенню терміну служби меблів за рахунок поліпшення характеристик деревини

Що входить до складу масла для обробки дерева

Склад сучасних просочень для дерева ретельно збалансований і продуманий. У нього входять натуральні рослинні воски, які запобігають розмноженню паразитів, проникненню вологи в структуру дерева, покращують естетику покриття. Додавання фарбувальних компонентів до масла і воску дозволяє змінити початковий колір дерева.

Засіб на основі воску для обробки дерев'яних меблів відрізняється простотою нанесення. Це дозволяє істотно спростити процедуру реставрації, скоротити час обробки. Найважливішою перевагою захисного складу є оптимальна витрата.

Переваги масла воску для меблів з дерева

Великий вибір якісної просочки на основі воску і масла для меблів пропонують такі виробники, як Osmo, American Wood Oil, Vincents Polyline, Borma Wachs.

Сучасні захисні засоби для дерев'яних меблів мають кілька переваг:

  • відсутність у складі шкідливих для здоров'я людини домішок;
  • ефективний, надійний захист дерева від впливу вологи;
  • можливість локальної реставрації поверхні (усунення потертостей, дрібних подряпин, відновлення кольору вигорілих ділянок);
  • поліпшення експлуатаційних якостей меблів з дерева, продовження терміну її служби.

Після обробки воском деревина не втрачає здатність «дихати», оскільки покриття не перешкоджає повітрообміну. Крім того, можна купити масло для меблів будь-якого кольору, що дозволяє надати деревині необхідний відтінок. Зручне фасування (1 л, 5 л і т.д.) дає можливість обробити великі площі.

Як діє масло для деревини

Принцип дії захисних складів для дерев'яних меблів побудований на здатності масляного засобу проникати в глибину пор деревини. Глибина проникнення складу до 0,5 см, що дозволяє зробити поверхню більш щільною, забезпечити високу зносостійкість.

Важливо: наявність воску в складі масла для меблів дозволяє сформувати надійний захисний бар'єр на поверхні. Віск перешкоджає проникненню бруду, пилу, вологи в пори деревини.

Застосування захисного складу для обробки стільниць, дерев'яних дверей та інших поверхонь дозволяє досягнути якісного блиску. Масло і віск допомагає відновити первісний колір, захистити меблі від негативного впливу зовнішнього середовища.

Як вибрати і купити масло для меблів

При виборі в першу чергу потрібно керуватися типом проведених робіт. Для реставрації меблів, встановлених в приміщенні і на вулиці, застосовуються різні склади.

Внутрішні роботи (обробка стелі, підлоги, стін, віконних і дверних прорізів, інтер'єрного декору з деревини) проводиться складом, який дозволяє захистити покриття від цвілі, грибка, впливу вологи і забруднень. Бажано, щоб до складу засобу входив натуральний віск і масло. Засіб наноситься за допомогою губки, кисті, валика. Він може бути кольоровим або прозорим (вибір залежить від потреб користувача).

До зовнішніх робіт відноситься обробка альтанок, вуличних меблів, фасадів будівель з дерева, терас, перил, веранд, човнів, причалів. Масло для меблів, призначене для зовнішніх робіт, дозволяє захистити покриття від зовнішнього впливу, забезпечує йому високу вологостійкість, мінімізує ризик вигоряння на сонці.

Масло для зовнішніх робіт також містить натуральний віск, але в його складі ще присутні компоненти-антисептики, які захищають дерево від паразитів, цвілі, грибка. Зовнішнє покриття не перешкоджає повітрообміну. Воно відрізняється довговічністю, еластичністю, міцністю. Масло для меблів дозволяє освіжити деревину, додати поверхні привабливий глянець.

Особливості нанесення

Реставраційні роботи проводяться в приміщенні, яке добре провітрюється. Бажано щоб вологість була в межах 60%, а температура - не більше 23 ° С. Просочення наноситься на попередньо очищену від бруду і пилу, а також висушену поверхню. Якщо використовувалися якісь оздоблювальні матеріали (фарба, лак, шпаклівка), їх потрібно видалити з поверхні. Це допоможе забезпечити якісне проникнення складу в пори.

Захисний засіб наноситься на поверхню рівним шаром. Для нанесення краще використовувати валик з мікрофібри або кисть. Обробка проводиться виключно вздовж волокон дерева.

Якісне масло для меблів купити можна на сайті WoodBud. Великий вибір товарів і зручна система пошуку дозволить швидко підібрати засіб для вирішення конкретних завдань. Ми виконуємо доставку в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста України. При необхідності Ви можете скористатися допомогою консультанта. Співпраця з нами має багато переваг, але перш за все, це можливість купити натуральне, оригінальне, якісне масло для дерева від провідних світових виробників.