Суперпластифікатори

Відобразити як Сітка Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Пластифікуюча добавка VINMIX
  Ціна від 139,92 грн
 2. Добавка водостійка PROOF
  Ціна від 163,24 грн
 3. Суперпластифікуюча хімічна добавка для заливки теплої підлоги FLOORMIX
  Ціна від 189,20 грн
Відобразити як Сітка Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

Пластифікатор для бетону — спеціальний матеріал, який додають до розчину бетону з метою надання пластичності. Після застигання такий бетон має підвищену щільність та стійкість до механічних і температурних пошкоджень.

Призначення пластифікатору для бетону

На будівництві завжди використовують пластифікатор для бетону морозостійкий, тому що це дозволяє працювати в будь-яких умовах і не переривати роботи. Також ця суміш робить бетон еластичним, навіть при застиганні, хоча на твердість це не впливає. Бетон з пластифікатором не розтріскується і не кришиться.

Наявність великої кількості води у розчині — це зайві пори, які при застиганні бетону зменшують твердість матеріалу. З пластифікатором до бетону можна зменшити кількість води, що найкращим чином впливає на щільність прошарку.

Для досягнення пластичності виробники використовують такі речовини, як лігносульфонати, нафталін-сульфонати, полікарбоксилати. 

Варто купити пластифікатор для бетону, тому що він має багато переваг:

 • підвищує якість бетонної суміші;
 • збільшує пластичність бетону;
 • робить бетонний прошарок стійким до морозу та пошкоджень;
 • зменшує усадку бетону;
 • збільшує адгезію розчину;
 • полегшує роботи в важкодосяжних місцях.

Пластифікатор для бетону: ціна та види

В нашому магазині можна купити пластифікатор компанії Vincents Polyline. Це європейський виробник з Латвії, який став відомим на весь світ, завдяки якісній продукції для будівництва та ремонту.

Ми є дилером компанії і реалізуємо матеріали від виробника з мінімальними цінами, тому покупки на нашому сайті завжди вигідні. Для бетонних розчинів у нас є три види пластифікаторів:

 • Пластифікуюча добавка VINMIX — підходить для зовнішніх робіт, покращує структуру та довговічність бетонного покриття.
 • Суперпластифікуюча хімічна добавка для заливання теплої підлоги FLOORMIX — спеціальна суміш для виготовлення теплих підлог. Має у своєму складі речовину, яка підвищує тепловіддачу матеріалу, його щільність. Завдяки пластифікатору з сумішшю легко працювати та отримувати ідеальне, рівне покриття.
 • Добавка водостійка PROOF — використовується для виготовлення гідротехнічного бетону. Може використовуватись при виготовленні армованих залізобетонних конструкцій, бо не містить хлоридів.

Як купити пластифікатор для бетону

На офіційному сайті WoodBud можна замовити пластифікатор, ціна якого приваблива як для підприємств, так і для власників будинків, які постійно щось будують чи ремонтують. Додавайте потрібну позицію товару у кошик, оформляйте доставку до вашого міста. 

Ми впевнені, що ви отримаєте задоволення від роботи з нашими матеріалами та станете постійним покупцем.