Шпаклівки для дерева

Правильно підібрана шпаклівка по дереву гарантує якісне відновлення дерев'яних поверхонь і столярних виробів. Вона дозволить позбутися від дефектів штучного і природного походження: нерівності, тріщини, відколи, отвори, сліди від випадкового пропалені.

Професійна шпаклівка по дереву: види і ціна

Чи поділяють дві основні групи шпаклівки по дереву: однокомпонентні (повністю готові до використання) і двокомпонентні (основа і розчинник, з яких самостійно готується суміш) склади. Для будь-якого типу, виходячи з кольору оброблюваної деревини, легко підбирається необхідний відтінок.

З огляду на особливості різної основи шпаклівки по дереву, при обробці можна досягти наступних практичних характеристик:

 • Підвищення стійкості поверхні до дії вологи і ультрафіолету
 • Поліпшення протипожежних якостей матеріалу
 • Збільшення міцності і довговічності дерев'яного виробу

Полімерна або акрилова шпаклівка по дереву, ціна якої дуже доступна, призначена для підготовки поверхні перед фарбуванням або покриттям лаком. Вона швидко сохне і підходить для широкого переліку столярних виробів: паркет, меблі, двері. У число матеріалів на основі акрилу входять водоразбавімие шпаклівки для дерева, що забезпечують високу екологічність і простоту нанесення навіть на поліровані поверхні. Водні матеріали ідеально заповнюють пористу поверхню дуба. У ряді переваг і відсутність неприємного запаху.

При порівнянні з водними акриловими матеріалами, ціна шпаклівки по дереву на масляній основі, здається вище. Але це тому, що вона рекомендується для зовнішніх робіт. Її недолік - тривалий період висихання. Переваги - надання дерев'яних поверхонь високої міцності і стійкості до вологи. Вона не розтріскується і не обсипається при сильних перепадах температур.

Поліефірна двокомпонентна шпаклівка дерева - незамінна при ремонті антикварних меблів і складних реставраційних роботах. Завдяки високій щільності, вона може наноситися на вертикальні і горизонтальні поверхні.

Як вигідно купити шпаклівку по дереву

В асортименті нашого магазину представлені шпаклівки по дереву різної щільності і обсягів упаковки. Щоб визначити витрата матеріалу, вам необхідно знати площу оброблюваної поверхні і товщину шару, достатнього для відновлення дефектів. Повідомте цю інформацію до нашого менеджера, а також вкажіть який тип шпаклівки для дерева ви плануєте купити, і ми допоможемо вам підібрати оптимальну кількість без зайвих витрат.

Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 19

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Сполучна для приготування шпаклівки HOLZMASSE BASE на водній основі
  Ціна від 537,92 грн
 2. Шпаклівка на водній основі Ecostucco
  Ціна від 102,50 грн
 3. Двокомпонентна шпаклівка Holzmasse К2
  Ціна від 378,43 грн
 4. Швидковисихаюча шпаклівка FAST DRYING WOOD FILLER - Holzmasse
  Ціна від 569,49 грн
 5. Основа для приготування шпаклівки Holzmasse Base
  Ціна від 389,50 грн
 6. Суха шпаклівка для паркетних робіт POWDER WOOD FILLER
  Ціна від 234,11 грн
 7. Суха шпаклівка для паркетних робіт Wood DUST FILLER
  Ціна від 1599,00  грн
 8. Шпаклівка на водній основі посилена - ECO-STRONG WOOD FILLER
  Ціна від 102,50 грн
 9. Розчинник для шпаклівки - BORMA SOLVE THINNER FOR WOOD FILLER
  Ціна від 348,91 грн
 10. Шпаклівка 2К ПЗ для МДФ HOLZMASSE 2K MDF FILLER
  Ціна від 840,50 грн
 11. Палички Novoryt Quattro Stick (1шт)
  Ціна від 164,00 грн
 12. Термошпаклівка NOVORYT Гранула Forte
  Ціна від 1425,57  грн
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 19

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку