Фасадні фарби

Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. HIGH COVERAGE ENAMEL - емаль з високою покрівельною здатністю 6900XX
  Ціна від 484,00 грн
 2. High Coverage Waterbased Enamel - емаль з високою покрівельною здатністю на водній основі
  Ціна від 299,20 грн
 3. HIGH COVERAGE UNDERCOAT - грунт з високою покрівельною здатністю
  Ціна від 616,00 грн
 4. Масло на основі лляної олії LINELLAS BEICE
  Ціна від 835,56 грн
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

Фарби для фасадів відповідають за зовнішній вигляд будинку, за стан та збереження цілісності поверхні, тому до вибору фасадних фарб господарі підходять прискіпливо. Фарба повинна бути стійкою до будь-яких погодних умов, не втрачати колір на сонці та не лущитись. Також вона виступає бар’єром для вологи та захищає стіни від сирості та плісняви.

Фарба для фасаду здатна змінити візуальне сприйняття будинку. Залежно від фактури чи кольорів, стіни можна пофарбувати у яскравій палітрі, чи у витриманих відтінках. Особливо стильно виглядає загальний вид двору, коли кольори стін гармонійно поєднуються з кольорами парканів, даху, воріт, декору.

Види фасадної фарби

На сайті WoodBud великий вибір фарби для фасадів. Це суміші з різним складом, які відрізняються за кольором та фактурою. За призначенням бувають для різних поверхонь:

 • для фарбування деревини;
 • для пластику і полімерів;
 • для бетону, кладки з цегли;
 • для поверхонь з металу.

Також фарби бувають органорозчинні та водорозчинні. Це принципово різні суміші, так як органорозчинна фарба розводиться за допомогою уайт-спіриту, ксилолу, сольвенту. Це летючі та токсичні розчинники та легкоспалахуючі.

Фарба з органорозчинною формулою добре наноситься в умовах морозів або при підвищеній волозі. Такі фарби створюють надійний захисний шар на поверхні стін та не пропускають вологу, захищають від пошкоджень.

Водорозчинні фарби нетоксичні, незаймисті і бувають декількох видів:

 • Силіконові фарби на основі силіконових смол. Такий вид зараз дуже популярний і має великий попит. Все завдяки захисним властивостям фарби. Вона швидко висихає, має еластичну поверхню та захищає стіни від вологи та бруду. Також фарба не втрачає своїх властивостей з часом.
 • Акрилова фарба в основі має акрил із добавками. Цей матеріал найкраще і найдовше зберігає свої властивості та не вицвітає. Утворює еластичний, паропроникний шар на поверхні та приховує невеликі щілини.
 • Силікатні фарби створюють довговічне покриття на цеглі, кераміці, бетоні, камені, шифері, склі. Вона не потребує розведення і реалізується готовою до використання.
  Лляне масло використовують для покриття дерев’яних фасадів. Воно проникає вглиб деревини та захищає її від вологи, шкідників, впливу температур та механічних пошкоджень.

Яку купити фарбу для фасаду

Щоб правильно обрати потрібну фарбу, треба враховувати декілька критеріїв:

 • У складі фарби повинно бути багато в’язких речовин. Від їх кількості залежить якість та довговічність покриття. Уважно дивіться, щоб було не дуже багато наповнювачів, які зменшують захисні якості фарби.
 • Фарба повинна мати високий коефіцієнт поглинання вологи, не менше 45г/м². З такими показниками стіни будуть захищені від грибку, корозії та цвілі.
 • Особливу увагу треба приділити вибору кольору. Для того, щоб утворився гармонійний дизайн у подвір’ї, підбирайте кольори, які підходять до палітри, що вже існуює на території. Також враховуйте регіон, у якому проживаєте. 
 • Якщо потрібно захистити будинок від високих температур під час літньої спеки, купуйте фарбу світлого кольору.
 • Для прохолодного клімату буде доречним фарбувати у темні кольори, тому що вони здатні накопичувати сонячне тепло.

Супутні матеріали

Якщо у вас вже підготовлена поверхня під фарбування, потрібно покрити її грунтом для більшого зчеплення матеріалів. Потім почекати повного висихання та розпочинати фарбування. Його здійснюють в два-три шари, залежно від щільності кольору фарби. Після кожного шару треба чекати висихання.

Тобто, для фарбування вам знадобиться:

 • фарба для фасадів;
 • грунт;
 • розчинник;
 • валик, пензлик;
 • кювета для фарби;
 • захисні матеріали, такі як: малярний скотч, плівка.

Де можна купити фасадні фарби: ціна та умови доставки

Купити фасадну фарбу та супутні матеріали від надійних виробників, можна на сайті Інтернет-магазину WoodBud. В онлайн-форматі, без зайвого клопоту, ви можете обрати всі потрібні складові для ремонту і оплатити зручним для вас засобом. Служба доставки привезе ваше замовлення прямо додому чи у поштове відділення вашого міста.

Обирайте якісні матеріали для вашого ремонту, щоб згодом насолоджуватись результатом і не жалкувати про невірний вибір. У нас продається продукція тільки європейських виробників. Ціна фасадної фарби доступна кожному, найкраще обслуговування та швидке доставлення — складові вдалого ремонту та чудового результату.