High Coverage Waterbased Enamel - емаль з високою покрівельною здатністю на водній основі

Артикул
NAT6900XX
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 312,80 грн
Огляд

Емаль на водній основі - це готовий до використання, екологічний продукт без запаху, простий у застосуванні, підходить для будь-якого типу основи. Завдяки винятковим показникам може застосовуватись як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Створює декоративну плівку, яка є водовідштовхувальною та стійкою до атмосферних впливів, з низьким рівнем пожовтіння. Продукт тонований спеціальними пігментами, які мають найвищий показник світлостійкості (9-9,5 пунктів з 10). Колір з часом не тьмяніє та не вицвітає. Цей матеріал рекомендується застосовувати для обробки та догляду поверхонь з деревини, металу, каменю. Матеріал характеризується щільним покриттям, створює глуху однорідну плівку. Емаль зручна в роботі, добре розтікається та характеризується високими тиксотропними властивостями. Для нанесення на дерево не потребує попереднього грунтування, але якщо ви хочете отримати насичений, однорідний ефект та забезпечити кращу адгезію, ми рекомендуємо попередньо нанести High Coverage Undercoat Waterbased Universal (код NAT6910). На метал ми рекомендуємо спочатку нанести Antirust Under Coat (код 6915) для кращого ущільнення та попередження корозійних явищ. Ідеально підходить для меблів, балок, МАФ, стропил, балок, світильників, огорож, дерев'яних будинків, човнів.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

 Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина.

Колір: див. кольорову діаграму; доступні перетворювачі для системи тонування.

Запах: без запаху.

Рівень блиску: доступні глянцеві та матові версії.

Сухий залишок: 45-50%.

Розчинник: вода.

 Особливості:

Тиксотропна

Проста в роботі

Самогрунтуюча

 Підготовка:

Видаліть залишки жирів, пилу та старих лаків, особливо якщо вони несумісні.

Для нанесення на дерево не потребує попереднього грунтування, але якщо ви хочете отримати насичений, однорідний ефект та забезпечити кращу адгезію, ми рекомендуємо попередньо нанести High Coverage Undercoat Waterbased Universal (код NAT6910).

На металі рекомендовано спочатку нанести Antirust Under Coat (код 6915) для кращої адгезії та попередження корозійних явищ.

 Використання:

Перед використанням добре перемішайте.

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Готовий до використання, не потребує розведення; рекомендується нанесення пензлем або валиком. У випадку нанесення аерометодом можна розбавити 10% дистильованої води.

Для зовнішнього застосування рекомендуємо двошарову систему. Проведіть проміжне шліфування перед нанесенням другого шару, щоб забезпечити максимальну адгезію та довговічність.

 Час висихання:

Час на відлип: 2-4 години.

Час між шарами: 4-6 годин (залежить від товщини шару та температури).

Повна полімеризація: 24 години.

 

Розхід:

8-12 м²/л, залежно від попередньої обробки поверхні

Буде залежати від підготовки деревини чи металу, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

 Догляд:

Це самостійне покриття з високими експлуатаційними характеристиками.

Для подовження довговічності поверхні рекомендуємо для очищення застосовувати засоби з нейтральним Ph (Furniture Detragent).

 Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання.

Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 Важливо:

Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному.

Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Водостійкість Ні
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для садових меблів, Для внутрішнього покриття дерева
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:High Coverage Waterbased Enamel - емаль з високою покрівельною здатністю на водній основі
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!