Фарби для вікон і дверей

Відобразити як Сітка Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. High Coverage Waterbased Undercoat - грунт на водній основі білий
  Ціна від 487,85 грн
 2. Емаль 2К поліуретанова біла Sylac TL032/WH
  Ціна від 640,86 грн
 3. HIGH COVERAGE ENAMEL - емаль з високою покрівельною здатністю 6900XX
  Ціна від 487,85 грн
 4. Емаль 2К поліуретанова біла високоглянцева TL1101/WH
  Ціна від 1184,15  грн
 5. High Coverage Waterbased Enamel - емаль з високою покрівельною здатністю на водній основі
  Ціна від 301,58 грн
 6. HIGH COVERAGE UNDERCOAT - грунт з високою покрівельною здатністю
  Ціна від 620,90 грн
 7. Крейдяна фарба Шеббі Шик SHABBY KREIDE FARBE
  Ціна від 266,10 грн
 8. Масло на основі лляної олії LINELLAS BEICE
  Ціна від 842,21 грн
Відобразити як Сітка Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

У світі металопластикових виробів, дерев’яні вікна та двері виглядають розкішно. У натуральних матеріалів є неповторна естетика, яка недосяжна з пластиком. Але догляд за вікнами та дверима повинен бути своєчасним та виконуватись якісною фарбою для вікон. 

Якісна фарба для дверей надовго збереже дерев’яні поверхні від впливу вологи, зміни температурних умов, механічних пошкоджень та руйнування шкідниками. Від правильно обраного матеріалу залежить довговічність виробу.

Види фарби для вікон та дверей

В Інтернет-магазині WoodBud великий вибір якісних європейських матеріалів. Серед них є такі фарби для вікон:

 • алкідні — підходять для фарбування будь-яких поверхонь, швидко сохнуть, гарно зчеплюються з поверхнею, зупиняють процеси корозії;
 • акрилові — мають стійкі характеристики та з часом не втрачають кольору і якості покриття, не мають запаху, підходять для внутрішніх робіт;
 • масляні — фарби, що в складі мають оліфу, добре закривають пори в деревині. Після висихання утворюють на поверхні плівку, стійку до вологи, грибків та механічного впливу. Підходять для зовнішніх робіт, або у приміщенні з гарною вентиляцією, так як під час фарбування мають різкий запах, який повністю зникає після висихання;
 • нітроемалі мають в складі нітрат целюлози, швидко сохнуть, утворюють дзеркальну поверхню, яка захищає від ультрафіолету, вологи, пилу та перепаду температур. При висиханні токсичні, тому підходять більше для зовнішніх робіт;
 • натуральні масла використовують для натуральної деревини, яка не покрита фарбою. Для збереження цілісності, захисту від шкідників та впливу природних факторів, масло наносять на поверхню і воно проникає всередину волокон, надійно захищаючи деревину.

Як вибрати фарбу для вікон та дверей

Хороший матеріал для фарбування повинен мати такі характеристики:

 • фарба повинна захищати від впливу вологи, пилу, погодних умов та перепадів температури;
 • попереджувати та захищати від грибків, плісняви та пошкодження шкідниками;
 • вберегти деревину від розтріскування та деформації;
 • повинна легко наноситись на матеріал та утворювати гладеньку поверхню;
 • високий ступінь адгезії з матеріалом для надійного покриття;
 • для внутрішніх робіт фарба не повинна мати токсичного запаху;
 • якісна фарба не втрачає колір з роками та не розтріскується.

Для внутрішніх робіт, або для дитячих кімнат використовуйте фарбу для вікон без запаху, це матеріали на водній основі. Якщо помешкання добре провітрюється, можна використовувати нітроемалі, але не зачиняти вікна до повного висихання. Натуральне лляне масло — ідеальна фарба для дверей без запаху. Хоча масло не має палітри кольорів, але красиво підкреслює природний візерунок на деревині.

Що потрібно для фарбування вікон та дверей

Для фарбування потрібно придбати фарбу, грунт, шпаклівку, шпатель, пензлик, кювету під фарбу, захисні матеріали для інтер’єру, рукавички. 

Підготуйте поверхню під фарбування. Для цього потрібно зняти стару фарбу, очистити від пилу та бруду. Суху очищену деревину оглядають і, при потребі, шпаклюють. Потім шкурять поверхню, протирають сухою ганчіркою та грунтують. Після грунтування наносять фарбу в 2-3 шари, в залежності від щільності пігменту. 

Фарбувати потрібно в сприятливих умовах. Поверхня повинна бути сухою та чистою. Не фарбуйте під прямим сонячним промінням. У періоди підвищеної вологи також не починайте відновлювальних робіт.

Як купити фарбу для вікон, ціна та доставка

Всі матеріали та фарбу можна купити на нашому офіційному сайті WoodBud. Ми реалізуємо якісні відновлювальні та будівельні матеріали від європейських виробників, брендів, які вже зарекомендували себе в усьому світі.

Купити якісну фарбу для дверей, ціна якої доступна кожному, можна тільки в нас. Замовляйте все, що потрібно для відновлення дерев’яних поверхонь, сплачуйте зручним для вас варіантом та чекайте доставку у ваше місто, або відразу до вас додому.