Видео огляд

Крейдяна фарба Шеббі Шик SHABBY KREIDE FARBE

Артикул
6570
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 276,00 грн
Огляд

Фарба на основі натуральної крейди та акрилового полімеру, підходить як для дерев’яних, так і для стінових поверхонь. Завдяки високому вмісту твердих речовин дозволяє отримати гарну та рівномірно забарвлену поверхню при малій кількості нанесень. Після шліфовки надає можливість отримати дуже гладку поверхню. Є можливість нанесення фінішного покриття - це можуть бути фарби на водній або акрилової основі, а також віск, лак-шелак. Кольори і спеціальна формула вінтажних фарб Kreide Farbe дають можливість отримати неповторний стиль Шебби Шик, а також покриття в стилі Прованс.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Фізичний стан: В'язка рідина
Колір: Відповідає етикетці
Запах: Без запаху
Щільність (20°C): 1,500 кг/л
Розведення: Вода 10-40%
рН: 7-9
Точка займистості. >60 °C.

Особливості:
Нанесення кистю, розпиленням
Матеріал розроблений на водній основі, без запаху
Містить в своєму складі гіпс, що надає поверхні шовковистість і матовість Висока в'язкість дозволяє створювати унікальні 3D-ефекти
Матеріал надзвичайно простий у застосуванні: легко наноситься пензлем, не вимагає попереднього очищення поверхні від старих лакофарбових шарів.
Для захисту покриття рекомендується використовувати віск, масла та лаки з асортименту Borma Wachs.
Для внутрішніх робіт
Стандартна палітра містить 35 світлостійких кольорів

Підготовка:
Матеріал готовий до застосування для нанесення за допомогою кисті. Для розпилення рекомендується розвести водою - 30-40%. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:
Провансальський стиль обробки:
Для стилю Прованс зазвичай є характерні світлі пастельні тона або зовсім білий колір. Часто, в створенні одного предмета меблів зустрічається поєднання двох і більше кольорів.
Для обробки цього типу, нанесіть один або два шари Shabby Kreide Farbe пензлем, 130-150 г / м2, в якості базового покриття. Після повного висихання ви можете нанести третій шар іншого контрастного кольору, щоб покрити певні частини або навіть всю поверхню. Через 3-5 години відшліфуйте останній шар абразивом 220-400, залежно від кількості матеріалу, що підлягає видаленню.
Шліфовка на різних рівнях допоможе прибрати надлишки матеріалу, а також нерівності поверхні, підкреслить контрастні відтінки, градієнти або недосконалість забарвленого предмета інтер'єру. Біля кутів і кромок колір може бути яскравіший, надаючи динамічність покриттю. У класичному варіанті рекомендується нанести віск в якості фінішного покриття. Прекрасно підходять білий пігментований віск LIMING WAX, або золотий GOLD, срібний SILVER, або золотий дукат (бронзовий) DUCAT GOLD віск серії золочення. Для фінішу/закріплення покриття прекрасно підійде Олія-віск Wax Oil 7030 або звичайний натуральний бджолиний віск Holzwachs.

Стиль Шеббі Шик / Ефект потертості:
Стиль Шеббі Шик є імітацію меблів "під старовину", штучна зістареність і пошарпаність. Для створення даного покриття рекомендується нанести в один-два шари вінтажні фарби Shabby Kreide Farbe за допомогою кисті, витрата 130-150 гр / кв.м., В якості грунтового покриття. Після висихання покриття нанесіть прозорий м'який віск Transparent Softwax Filler на ділянки покриття, там де ми хочемо створити імітацію потертості (кромки, кути, хаотично на фасадах). Потім, нанесіть третій шар фарби іншого кольору Shabby Kreide Farbe на всю поверхню.
За допомогою скотч-брайта видалите останній шар фарби Shabby Kreide Farbe в місцях, де був нанесений м'який віск. В цьому випадку ефект потертості буде досягнутий в місцях нанесення воску, внаслідок відсутності адгезії між двома шарами фарби різних кольорів. Прекрасне покриття можна отримати за допомогою білого пігментованого воску LIMING WAX, або воску серії золочення: золотого GOLD, срібного SILVER, або золотий дукат(бронзовий) DUCAT GOLD. Для фінішу/закріплення покриття прекрасно підійде масло-віск Wax Oil 7030 або звичайний натуральний бджолиний віск Holzwachs.

Час висихання:
На відлип - 30-60 хвилин
Повна сушка - 3-5 годин

Розхід:
130-150 г/м²

Догляд:
Максимальна робоча температура навколишнього середовища 30°C
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища 5°C

Зберігання:
Рекомендується зберігання в прохолодному, добре провітрюваному приміщенні. Зберігати з щільно закритою кришкою. Зберігати далеко від джерел тепла, вогню, іскор та інших джерел займання. Оберігати від замерзання.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для шебби шик
Витрата 120-150 г / м²
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Крейдяна фарба Шеббі Шик SHABBY KREIDE FARBE
Ваш Рейтинг