Декоративні шпаклівки

Відобразити як Сітка Список

12 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Шпаклівка 2К для МДФ HOLZMASSE 2K MDF
  Ціна від 902,00 грн
 2. Розчинник для шпаклівки - BORMA SOLVE THINNER FOR WOOD FILLER
  Ціна від 374,44 грн
 3. NOVORYT Quattro Smart Repair Set Маленький комплект
  5500,00  грн
 4. Герметик ECOSEAL 500
  Ціна від 341,00 грн
 5. Основа для приготування шпаклівки Holzmasse Base
  Ціна від 418,00 грн
 6. Двокомпонентна шпаклівка для дерева Pagatron
  Ціна від 748,00 грн
 7. Термошпаклівка NOVORYT Гранула Forte
  Ціна від 2552,00  грн
 8. Швидковисихаюча шпаклівка FAST DRYING WOOD FILLER - Holzmasse
  Ціна від 611,16 грн
 9. Двокомпонентна шпаклівка Holzmasse К2
  Ціна від 406,12 грн
 10. ONE GO! - водорозчинна шпаклівка
  Ціна від 132,00 грн
 11. Палички Novoryt Quattro Stick асорті
  Ціна від 2728,00  грн
 12. Палички Novoryt Quattro Stick (1шт)
  Ціна від 176,00 грн
Відобразити як Сітка Список

12 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

Шпаклівка активно застосовується для обробки та реставрації різних поверхонь. Не є винятком і обробка дерева, для якого було створено безліч складів з особливими властивостями. Декоративна шпаклівка дозволяє не тільки усунути ямки, подряпини, тріщини, але і створити безліч декоративних ефектів.

Для чого використовують декоративну шпаклівку по дереву

Натуральна деревина активно використовується в інтер'єрі житлових приміщень. Вона дозволяє створити особливу атмосферу, наповнити приміщення затишком і теплом. Шпаклівка під дерево може бути використана для вирішення різних задач: підготовка паркетної дошки до фарбування, реставрація дверних полотн і віконних рам, ремонт старих підлогових покриттів.

Особливе місце займає декоративна шпаклівка під дерево, яка призначена для обробки фанери, обшивки з МДФ та інших дерев'яних поверхонь.

Відшпакльована поверхня набуває особливих властивостей:

 • підвищується вологостійкість деревини;
 • збільшується термін служби покриття;
 • усуваються незначні дефекти на поверхні.

Види декоративної шпаклівки по дереву для внутрішніх робіт

Для декоративної обробки поверхонь з дерева в житлових приміщеннях використовують склади, які не містять і не виділяють токсичних речовин, не підтримують горіння.

Це може бути акриловий склад з посиленими ґрунтувальними і вологовідштовхувальними властивостями. У приміщеннях також використовують оздоблювальні матеріали на основі масла, які додатково містять пластифікатори, крейду, воду. Вони відрізняються надійністю, екологічною безпекою, мають оптимальну витрату. Ще одним засобом для роботи з деревом є полімерна декоративна шпаклівка. Вона відрізняється практичністю і високою швидкістю полімеризації. Але такий оздоблювальний матеріал краще не використовувати для декоративного оздоблення пробкових поверхонь.

Які варіанти декору можна створити за допомогою шпаклівки по дереву

Оздоблювальний матеріал дозволяє створити безліч цікавих ефектів. Використовуючи підручні інструменти, можна отримати такі фактури, як дощик, луска, щітка, хвиля.

Для створення незвичайних декоративних ефектів за допомогою шпаклівки підходять квіти з гербарію, гілочки і листя дерев, губка для миття посуду і навіть звичайний поліетиленовий пакет. Поки оздоблювальний матеріал не застиг, можна експериментувати, наскільки цього дозволяє фантазія. На фінішному етапі поверхню можна пофарбувати, тим самим підкреслити декоративний ефект.

Як вибрати і де купити декоративну шпаклівку

В першу чергу необхідно враховувати особливості поверхні, яка обробляється. Наприклад, для обробки стін і реставрації паркетної дошки застосовуються абсолютно різні склади. Також необхідно вивчити особливості приміщення. Для ванною, передпокою, коридору ідеально підійде акрилова або силіконова суміш. Вона має підвищену вологостійкість. У житлових кімнатах можна експериментувати з різними складами і декорами для створення ексклюзивного інтер'єру.

Всі види сучасних оздоблювальних матеріалів представлені в інтернет-магазині WoodBud. У нас можна купити масла по дереву, лаки, просочення, фарби, декоративні шпаклівки та інші матеріали для ремонту. Використовуючи інструментарій сайту, Ви можете швидко знайти потрібний товар. Будь-які будівельні матеріали можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ, а також інші міста, де є відділення фірм-перевізників Нова пошта і Інтайм.