Фасадні масла

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраній категорії.

Фасад дерев'яного будинку регулярно піддається впливу зовнішніх факторів. Волога, перепади температур, ультрафіолет - істотно знижує експлуатаційні характеристики деревини, призводить до появи тріщин, деформацій, розбухання. Запобігти утворенню таких вад допоможе масло фасадне для деревини. Воно застосовується для первинної обробки, реставрації покриття, фінішної обробки і навіть тонування.

Особливості та функції масляного просочення

Фасадне масло складається з поліненасичених жирних кислот, які дозволяють створювати на поверхні деревини найтоншу захисну плівку. Склад проникає глибоко в пори дерева, а після висихання - перетворюється в напівтвердий еластичний шар. На відміну від таких оздоблювальних матеріалів, як фарба і лак, він залишається не на поверхні, а в самій структурі деревини.

Гідрофобні властивості полімерного шару дозволяють запобігти потраплянню вологи всередину деревини, що істотно знижує ризик утворення цвілі, грибка. Фасадне масло також попереджає випаровування вологи, яка міститься в порах дерева, тому воно не розсихається і не розтріскується.

На відміну від лакофарбової продукції фасадне масло для дерева стійке до перепадів температур, заморожування / розморожування. Воно під впливом негативної температури не розтріскується, не лущиться. Єдине, що може статися з фасадним масляним просоченням - це випаровування, тому захисний шар періодично потрібно оновлювати.

Які можна використовувати масла для дерев'яних фасадів

Для зовнішньої обробки деревини можуть зазвичай застосовуються склади на натуральній основі. Це може бути одне з наступних масел:

  • лляне - володіє плинністю, легко наноситься, швидко проникає в структуру деревини, має антисептичні, водовідштовхувальні властивості;
  • тикове - перешкоджає розтріскуванню дерева, ущільнює його на структурному рівні, володіє волого- і брудовідштовхуючими властивостями;
  • тунговое - добре просочує дерево, додає поверхні твердість, має антисептичні властивості;
  • дігтярне - зберігає природний відтінок деревини, попереджає розвиток цвілі, грибка.

Існують і інші масла для фасаду дерев'яного будинку, які широко застосовуються в будівництві. Для просочення деревини використовують тонуючі склади, які містять натуральні масла і фарбувальні компоненти. Пігмент грає важливу роль - він не тільки змінює колір дерева, а й блокує вплив ультрафіолету, а також перешкоджає вивітрювання складу. Тонуючі системи дозволяють реалізувати різні дизайнерські рішення, надати екстер'єру будинку вишукані риси.

Існують також кольорові фасадні масла. Їх зазвичай використовують, якщо необхідно кардинально змінити відтінок деревини, але при цьому зберегти її природний малюнок. У кольорових фасадних оліях крім оліфи, олійної блакиті і кольору часто присутній віск, який забезпечує більш надійний захист і надає поверхні блиск.

До складу просочення часто додають присадки, які посилюють її властивості. Це можуть бути прискорювачі полімеризації, добавки з УФ-фільтром, компоненти, які забезпечують гідрофобність захисного шару. У кожного виду фасадного просочення обов'язково містяться бактерицидні і антисептичні речовини, які дозволяють захистити дерево від утворення цвілі, грибка.

При обробці деревини фасадним маслом важливо враховувати його особливості. Існуючі породи дерева володіють різною всмоктуючою здатністю, яка визначається, виходячи зі змісту смол, умов зростання і ін. Це потрібно обов'язково враховувати при виборі просочення. Крім того, щоб забезпечити високу адгезію, необхідно обов'язково підготувати поверхню перед нанесенням фасадного масла. Дерево має бути сухим, відшліфованим, очищеним від пилу. Просочити можна і нешліфовані поверхні, але в цьому випадку покриття буде менш стійким.

Де купити якісне масло для фасаду

У інтернет-магазині WoodBud Вас чекає великий асортимент фасадних масел таких брендів, як Vincents Polyline, American Wood Oil, Borma Wachs. У нас також є масла для терас, дерев'яних меблів, тонуючі системи. Будь-який товар можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ, а також інші міста України, де є відділення поштових операторів Нова Пошта, Інтайм.

Використовуючи зручний інструментарій сайту, Ви можете швидко підібрати відповідний товар і оформити замовлення. При необхідності можна звернутися за допомогою до менеджерів компанії.

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами. Після прийому замовлення менеджер надасть необхідні платіжні документи. При безготівковому розрахунку відправка замовлення здійснюється тільки після 100% передоплати.