Видео огляд

Масло AWO California - для зовнішніх робіт

Артикул
California
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1951,40  грн
Огляд

California – це суміш чистої олії тунгового дерева та бразильського палісандру (трояндового дерева). Олія проникає глибоко, захищає і живить волокна деревини. Унікальна формула забезпечує чудовий захист від цвілі, водо та бурдо відштовхувальні властивості, в один шар. California – натуральне масло з невидимим захистом від ультрафіолетового випромінювання, має хороші показники світлостійкості навіть на термодеревині.  Для всіх порід деревини. Ідеальне рішення для настилів, садових меблів і т.д.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина
Колір: жовтуватий
Запах: натуральний
Розчинник: сольвент
Густина – 900 г/л

Особливості:

Висока УФ стійкість безколірного масла
Довгий робочий час продукту
Підходить для всіх порід деревини
Глибоко проникає в деревину

Підготовка:

Для надійного проникнення фінішне зерно шліфовки повинно становити Р100-120, також враховуйте що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини і порушувати рекомендований крок зерна.
Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.
Температура повітря має становити від +12 ºC, до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:

Ретельно розмішайте до і під час використання. Олію можна тонувати згідно каталогу відтінків. Наносити олію тонким шаром, залишки зніміть через 5-10 хв (допускається до 2 год) бавовняною тканиною. Не дайте висохнути олії нерівномірним шаром. Температура нанесення 12 - 30◦С . Можна використовувати для будь-яких листяних та екзотичних порід деревини. Завдяки унікальній формулі ми рекомендуємо наносити додатковий шар після 6 місяців експлуатації. Після цього поновлення кожні 2 роки. Хвойні породи (такі, як сосна, смерека) рекомендується 2 шарове нанесення.

Час висихання:

Мінімум 4 - 8 годин на один шар. Час висихання залежить від застосовуваної кількості, температури та вентиляції. Увага: наносити при температурі мінімум 12◦С (сушка протягом 24 год).

Витрата:

25-35 м2/ літри залежно від поверхні (на твердих породах рекомендується наступний шар наносити через 6 місяців). Другий шар 30-40 м2 (нанесення допускається на м’ягких породах деревини)
15-25 м2 з літри в залежності від поверхні на м'ягких породах деревини.

Догляд:

В залежності від інтенсивності експлуатації та специфіки виробу термін може коливатись в межах 2-5 років. Тераса і дерев’яні настели оновлення кожні 2 роки або залежно від зношуваності, поновлюйте деревину, застосовуючи 1 тонкий шар California.
Садові меблі, вертикальні поверхні оновлення кожні 5 років або залежно від зношуваності, поновлюйте деревину, застосовуючи 1 тонкий шар California.
Це дозволить довго зберігати вашу деревину красивою. Не допускається протирання поверхні до голої деревини – це призведе до забруднення (потемніння) і така поверхня буде потребувати реставрації (шліфування)

Зберігання
:

Термін придатності: до 3-х років в добре закритій оригінальній упаковці.

Важливо:

Добре перемішайте продукт до і під час використання. Для відновлення поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру (всі сліди старої фарби або попереднього масла повинні бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Колір на взірці та покритій поверхні може відрізнятися (шліфовка, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробну викраску.

УВАГА:

Засіб НЕ можна розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимовільно горіти. Після використання їх потрібно замочити водою перед утилізацією.
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних будинків і терас, Для термодерева, Для садових меблів, Масло для терас, Масло для дерев'яних вікон і дверей, Фасадні масла, Масло для садових меблів, Масло для дерев'яних меблів
Витрата 25 мл/м²
Срок хранения 3 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло AWO California - для зовнішніх робіт
Ваш Рейтинг