Для шпалер

Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Пластифікуючий будівельний розчин добавка BMP
  36,08 грн
 2. FLIZELIN Клей для шпалер
  166,32 грн
 3. VINIL Клей для вінілових шпалер, що миються
  Ціна від 73,92 грн
 4. Клей для шпалер EXTRA
  Ціна від 63,36 грн
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

Купити клей для шпалер доводилося всім, хто робив самостійно ремонт і монтував шпалери. На нашому сайті є кілька видів клею і виникає питання: який краще обрати?

Для того, щоб дати відповідь на це питання, потрібно розповісти про види шпалер, бо під кожен з них існує спеціальний клей для шпалер, адже вони мають різну структуру матеріалу, вагу.

Шпалери бувають:

 • вінілові;
 • флізелінові;
 • скляні чи текстильні;
 • паперові.

Склад і види клею для шпалер

В складі клейових сумішей є целюлоза та її похідні, полівінілацетат, фунгіциди та антисептики. Від процентного вмісту компонентів залежить тип клею:

 • флізеліновий — призначений для важких шпалер на флізеліновій основі, а також для шпалер під фарбування;
 • вініловий — створений для шпалер, що миються, на вініловій основі. Містить протигрибкові компоненти, добре ковзає по стіні;
 • універсальний — підходить для роботи з паперовими шпалерами чи з легкими вініловими. Містить протигрибкові компоненти, може бути використаний як грунт.

Як розрахувати кількість необхідного клею для шпалер

Якщо вам доведеться робити ремонт в одній кімнаті, тоді одну пачку ви все одно візьмете. Коли стоїть глобальна задача по ремонту кількох кімнат, вам потрібно визначитись, в якій кількості потрібно купити клей для шпалер.

 1. Порахуйте площу всіх стін, для цього висоту стіни треба помножити на довжину кімнати.
 2. Відніміть площу вікон та дверей.
 3. Помножте отриману цифру на коефіцієнт 1,1.
 4. Помножте результат на норму витрати клею та розділіть на вагу клею в пакуванні. Ці дані є на пакуванні.

Як підготувати клей до роботи

На пакуванні завжди є інструкція з приготування суміші до роботи. Там також вказуються пропорції, тому об’єм води потрібно чітко виміряти.

 1. Візьміть чистий таз чи відро, в яких буде знаходитись клей.
 2. Налийте у ємність кількість води, визначену на пакуванні.
 3. Тонким струменем засипайте потроху клей, швидко та ретельно перемішуючи, щоб не утворювались грудки.
 4. Ретельно перемішуйте суміш не менше 5-10 хвилин. Залиште клей на кілька хвилин і знов перемішайте. Все, він готовий до роботи.

Як правильно наносити клей на стіну

Перед початком робіт зі шпалерами, підготуйте стіну. Для цього видаліть залишки шпалер, бруд та пил. Шпаклівкою треба вирівняти нерівності на стіні, закрити дрібні пори і тріщини. Після шпаклювання зачистіть поверхню за допомогою сітки та витріть стіну сухою ганчіркою.

Нанесіть грунт на всю поверхню стіни та дайте йому просохнути. Після повного висихання можна розпочинати поклейку шпалер. Для цього ознайомтесь з інструкцією. Деякі види потрібно клеїти, змащуючи стіну і шпалеру, для інших потрібно змащувати тільки стіну. Під час нанесення не бійтесь залишків клею, що виходять з-під шпалер, вони легко прибираються вологою ганчіркою.

Як купити клей для шпалер: ціна та виробник

Ми реалізуємо тільки перевірений та якісний товар від європейських та американських виробників. Таким є Vincents Polyline, латвійський виробник матеріалів для будівництва та ремонту. 

Клей від цього виробника має схвальні характеристики, він добре розчиняється, легко наноситься та не утворює грудок, не жовтіє з часом і не дає шпалерам відпасти. При правильному підборі клею до типу ваших шпалер, дотриманні інструкцій, ви отримаєте найкращий результат роботи.

Якщо у вас виникли питання по підбору клею для шпалер, ціни та кількості, ви можете скористатись допомогою консультантів на сайті WoodBud.

Замовляйте клей з доставленням у ваше місто та швидше починайте створювати красу у ваших кімнатах.