VINIL Клей для вінілових шпалер, що миються

Артикул
vinil
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 74,51 грн
Огляд

Клей для шпалер Vinil призначений для вінілових шпалер, що миються з тріски, пористих шпалер, полістиролових пластинок. Легко змішуваний продукт шаруватого типу, який хімічним способом включені добавки проти плісняви. Клей дуже добре ковзає. Підходить для початкового покриття штукатурених стін перед наклеюванням шпалер.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Використання: Клей для шпалер Vinil призначений для вінілових шпалер з тріски, пористих шпалер, полістиролових пластинок. Легко змішуваний продукт шаруватого типу, який хімічним способом включені добавки проти плісняви. Клей дуже добре ковзає. Підходить для початкового покриття штукатурених стін перед наклеюванням шпалер.

Властивості: Клей для Vinil готовий через 3 хвилини. Містить фунгіциди.

Інструкція по застосуванню:

Підготовка поверхні: Поверхня для наклеювання має бути чистою та сухою. Частину поверхні, найбільш схильну до появи плісняви, слід вимити фунгіцидною рідиною. Для початкового покриття стіни клеєм перед наклеюванням шпалер змішайте пачку з 9 літрами холодної води. Перед наклеюванням шпалер дайте покритій клеєм поверхні повністю висохнути.

Змішування: Вміст упаковки висипте в холодну воду і швидко перемішайте, щоб суміш стала однорідною. Залишіть на 3 хвилини і ретельно перемішайте повторно. Після другого перемішування клей готовий до використання.

Наклеювання: Наклеюючи шпалери, дотримуйтесь інструкцій виробників шпалер. Просочіть папір, щоб він став м'яким. Звертайте особливу увагу на краї шпалер, але не накладайте надто багато. Намагайтеся, щоб клей не попадав на лицьову частину шпалер, але якщо це сталося, очистіть плями вологою губкою.

Інформація про здоров'я та безпеку: S2 Берегти від дітей. S26 При попаданні в очі негайно промити великою кількістю води та звернутися за медичною допомогою. S28 При попаданні на шкіру миттєво промити великою кількістю води.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для стін і стелі, Для ремонту будинку
Витрата Н\Д
Концентрат Да
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Vincents Polyline
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:VINIL Клей для вінілових шпалер, що миються
Ваш Рейтинг