Оплата і доставка

Оплату готівкою можна виробляти в будь-якому місті і населеному пункті України, де є
відділення поштових операторів "Нова Пошта", "Інтайм".
* В деяких випадках менеджер може попросити зробити передоплату за товар.

Передоплата є свого роду гарантією того, що Ви прийдете за своєю посилкою, а нам не доведеться оплачувати порожнє перевезення товару у Ваше місто і назад. Дякую за розуміння!

При оплаті за допомогою безготівкового грошового переказу, доставка замовлення здійснюється тільки на підставі 100% передоплати за товар.

Для приватних покупців:

Після прийому замовлення ми надамо рахунок, який ви зможете сплатити у відділенні будь-якого банку   (при цьому Вам доведеться сплатити послуги банку з переказу грошових коштів).

 

Для фіз.осіб підприємців або компаній:

При оформленні замовлення з наступним безготівковим розрахунком, необхідно надати менеджеру наступну інформацію:  


Повна юридична назва підприємства / організації замовника (із зазначенням форми власності), або ПІБ фіз. особи-платника;

Контактна особа (одержувач), його контакти;
Код ЄДРПОУ підприємства / організації;
Номер свід-ства платника ПДВ (якщо є);
Повний і точну адресу доставки замовлення.
 

Менеджер формує рахунок і відправляє її замовнику по електронній пошті.
Виставлений рахунок вважається дійсним протягом 3 днів з моменту виставлення замовнику. У разі, якщо рахунок оплачується пізніше   цього терміну, — настійно рекомендуємо перед оплатою зв'язатися з менеджером для уточнення реальної наявності товару на складі і повторній постановці його в резерв. Після надходження платежу на розрахунковий рахунок, наш менеджер зв'язується із замовником   для уточнення деталей і термінів доставки.