Просочення і тонувальні системи

Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 24

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Морилка, бейц для дерева на спиртовій основі SPIRITUSBEIZE
  Ціна від 828,00 грн
 2. Грунт для меблів PROAQUA BASE COAT
  Ціна від 657,80 грн
 3. Грунт PROAQUA BASE COAT
  Ціна від 529,00 грн
 4. Пігмент для масла універсальний OIL PIGMENT
  Ціна від 1518,00  грн
 5. Пігменти для внутрішнього використання RAINBOW COLOR PIGMENTS
  Ціна від 2668,00  грн
 6. Грунт водорозбавний Waterborn Basecoat для паркету
  Ціна від 775,10 грн
 7. Концентрована морилка протрава - MORDANT ACTIVE STAIN CONCENTRATES
  Ціна від 1301,80  грн
 8. Концентровані пігментні пасти COUP Universal solvent-based pastes
  Ціна від 1794,00  грн
 9. Реактивний грунт AWO Reactive stain – індивідуальний ефект
  Ціна від 195,50 грн
 10. Активний грунт AWO H2O stain
  Ціна від 184,00 грн
 11. Засіб для зістарювання деревини ( Античний дуб) HOLZ ANTIX 2010
  Ціна від 507,38 грн
 12. Декоративне воскове покриття Holzwachs LASUR
  Ціна від 609,50 грн
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 24

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

Просочення і тонувальні системи

В процесі експлуатації будь-які дерев'яні вироби, будь то паркетна дошка або меблі з дерева, піддаються зносу і механічним пошкодженням. Для якісного захисту поверхні від негативного впливу, перепадів температур, освіти цвілі потрібно купити масло для просочення дерева. Це рідкий багатокомпонентний склад, який підвищує стійкість деревини до негативних впливів. Після нанесення на поверхні утворюється найтонша плівка, яка допомагає дереву протистояти волозі, перепадам температур, ультрафіолету.

Особливості сучасних складів

Просочення і тонуючі системи для дерева мають складну хімічну формулу. Завдяки масляній основі, вони дуже швидко і глибоко проникають в пори дерева, фіксуються там і діють тривалий термін.

Захисне просочення повністю зберігає фактуру дерева, але при наявності тонуючих компонентів може змінити його первісний відтінок. Незважаючи на те, що в складі є багато хімічних компонентів, сьогодні можна купити масло для просочення деревини, яка не завдає шкоди здоров'ю.

При правильному підборі (відповідно до типу дерева, видом робіт та ін.), Масляні просочення відмінно справляються з поставленими задачами. Вони не тільки роблять дерево більш привабливим, але і навіть дозволяють забезпечити захист від загоряння.

Які масла входять до складу просочення

Будівельний ринок пропонує споживачам великий вибір просочень на масляній основі. Весь асортимент можна розділити на дві групи:

 • Натуральні просочення. Ключова перевага таких складів для обробки підлоги, меблів та інших виробів - це рослинне походження. Всі компоненти, які присутні в просочуванні з натурального масла для паркету та дерев'яних меблів, безпечні для людини. Найчастіше в складі просочень на основі натурального масла присутні лляне, дігтярне, тикове масло.
 • Мінеральні просочення. До цієї групи належать склади для ламінату та інших виробів на деревній основі, які отримані синтетичним шляхом. Їх основу складає трансформаторне масло, що запобігає гниття породи і дозволяє зберегти її первинний вигляд. У чистому вигляді мінеральні масла для дерева застосовуються не часто. Їх зазвичай комбінують з натуральними складами, щоб отримати більш чистий з екологічної точки зору продукт.

Хороше масло для просочення деревини купити можна навіть через інтернет, наприклад на нашому сайті. У нас також є великий вибір оздоблювальних матеріалів і тонуючих засобів на масляній основі. Спеціальні тоніки на основі ліпідів надають дереву витончений зовнішній вигляд, дозволяють змінити його відтінок. Тонуючі масла запобігають висиханню деревини, тому на обробленій поверхні рідко утворюються тріщини та інші дефекти.

Як вибрати просочення для дерева

За призначенням просочення діляться на кілька категорій: антисептики (захищають від гниття, біологічного ураження), антипірени (забезпечують захист від загоряння), для зовнішніх робіт (захищають від розбухання, розтріскування, вигоряння під впливом атмосферних факторів). Існують також комбіновані просочення, які мають комплексну дію.

Перш, ніж купити масло для просочення дерева, необхідно звернути увагу на деякі нюанси:

 • Бренд. Щоб купити дійсно якісний продукт, краще віддати перевагу товарам відомих брендів. Наприклад, Osmo, Novoryt, Beorol тощо. Надто дешевий продукт маловідомого виробника навряд чи зможе впоратися з поставленими завданнями.
 • Тонування. Якщо Ви плануєте змінити колір виробу, то краще підібрати просочення для деревної дошки, покриття для підлоги, який містить тонують компоненти. Краще купувати готові тонуючі системи, щоб зайвий раз не возитися з кольорами.
 • Обсяг робіт. Існують різні фасування просочень (1л, 5л). Але не варто купувати товари про запас, адже чим довше залишки просочення будуть зберігатися, тим більша ймовірність, що склад втратить свої властивості. Перед покупкою оцініть обсяг робіт і виберіть необхідну фасовку.

На нашому сайті можна масло для просочення деревини купити в Україні за доступною ціною. У нас великий вибір оздоблювальних матеріалів і товарів для ремонту. Наші консультанти завжди готові допомогти Вам з вибором і оформленням замовлення. Будь-який товар можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста України.