Реактивний грунт AWO Reactive stain – індивідуальний ефект

Артикул
Reactive stain
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 179,14 грн
Огляд

Reactive Stain - ґрунт, розроблений за оригінальною рецептурою, яка надає породам дерева які багаті таніном (дуб, ясен, клен, модрина) ефекту вивітрювання, а також мореного, амбарного або античного виду. Принцип дії полягає у тому що ґрунт вступає у реакцію з дубильними речовинами і в залежності від вмісту тих речовин інтенсивність декоративного ефекту буде коливатись. Продукт не містить пігментів, тонування деревини проходить природнім шляхом, ефект моріння є сталим і довговічним.  Чудово поєднуються з тонованими маслами, дозволяє досягти контрастних декоративних ефектів. Підходить для підлог, декоративних панелей та меблів. Для збереження кольорового ефекту рекомендуємо закріпляти ReactiveStain за допомогою гібридного продукту Invisible.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина
Колір: безбарвна, або під тонована
Запах: специфічний
Розчинник: вода
Густина – 970

Особливості:

Ексклюзивні декоративні ефекти
Прекрасно поєднується з будь-яким фінішом
Висока світлостійкість
Колір змінюється від вмісту дубильних речовин

Підготовка:

Перед нанесення ґрунта зі шліфуйте поверхню зерном 100-120. Рештки пилу витріть. Рекомендується провести вичісування пори або легке брашування.
Використання:
Наносити пензлем, валиком або розпилювачем. Нанесіть рівномірний шар, залишки не видаляйте. Після висихання піднімається ворс, тому слід провести проміжне шліфування зерном 240-320). Для захисту кольору деревини використовуйте прозору фінішну олію Clear Seal, Hard Wax Led oil та інші масла і лаки American Wood Oil. Для створення унікальних декоративних ефектів можна поєднувати тоновані олії і грунт як фініш. За допомогою унікальної технології пігментації, наша компанія Woodbud (Вудбуд) виготовляє будь-який нестандартний колір тонованого масла.

Час висихання:

Від 2 до 4 годин. Час висихання сильно залежить від кількості нанесеного матеріалу, температури і вентиляції. Завдяки більш високій температурі і хорошої вентиляції час сушки скорочується.

Витрата:

Від 10 до 20 м2 / л залежно від способу нанесення.

Догляд:

Reactive stain - являється ґрунтом (працює на багатій дубильними речовинами деревині, рекомендуємо наносити на дуб, ясен, клен і т.д.) – він не самостійний продукт, томудля збереження кольору та надійної екплуатації рекомендується обробка фінішним маслом або лаком.

Зберігання:

Термін придатності: до 3-х років в добре закритій оригінальній упаковці.

Важливо:

Добре перемішайте продукт до і під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру (всі сліди старої фарби або попереднього масла повинні бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Вологість 55-75%. Колір на взірці та покритій поверхні може відрізнятись (шліфовка, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробну викраску.

УВАГА:

Засіб НЕ можна розводити! Берегти від замерзання.
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Якщо в партії є деревина різного походження (з різним вмістом таніну – дубильних речовин), то декоративний ефект буде відрізнятися

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Цвет Transparent
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів
Витрата 16-20 м²
Срок хранения 3 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Реактивний грунт AWO Reactive stain – індивідуальний ефект
Ваш Рейтинг