Новини

 1. May 29, 2024

  Лак для дерева, як обрати? Які показники слід врахувати при виборі лаку?

  У теперішній час є безліч видів лаку на ринку, а як між ними обрати потрібний для вирішення завдання, та які ж властивості лаку потрібно врахувати ми опишемо у цій статті. Показники покриття лаку, які є важливими, включають:

   

  1.     Зносостійкість: Це один з найважливіших показників, який визначає, наскільки добре лак здатний захищати поверхню від подряпин, тертя та інших видів зношування. Чим вищий рівень зносостійкості, тим триваліше буде залишатися покриття.

  2.     Твердість: Твердість лаку чи фарби впливає на його стійкість до подряпин і слідів від меблів та інших предметів, які можуть бути поміщені на підлогу.

  3.     Прозорість та глянцевість: Для багатьох споживачів важливо, щоб лак був прозорим і мав приємний глянцевий вигляд, що додає стиль та елегантність інтер'єру.

  4.     Стійкість до води та хімікатів: Паркетний лак повин

  Read More
 2. May 21, 2024

  Клеї твариного походження

  Поговоримо про клеї «натурального», «тваринного походження». Вони були одними з перших клеїв, які використовувалися людьми для склеювання матеріалів. Ці продукти виготовляються з природних ресурсів, таких як риба, м'ясо, кістки, молоко або жирові відкладення китів. Технологія включає тривале варіння (у воді чи у розчинниках), фільтрування, відділення.

  клей тваринного походження

  Міздряний клей:
  Історія міздряного клею відома ще з давнього Єгипту. У давні часи міздро (іноді також називається смола) використовувався як клей для склеювання різних матеріалів, таких як: дерево, камінь, метал та інші. Міздро отримували з дерев, розчиняючи його у розчинниках або нагріваючи і змішуючи з іншими речовинами.
  Міздровий клей

  Read More
 3. April 15, 2024

  Як поклеїти шпалери крок за кроком

  Як поклеїти шпалери самостійно? На це питання не можна дати коротку відповідь, бо видів шпалер дуже багато. Правильне наклеювання шпалер — основа красивого ремонту. 

  Read More
 4. April 08, 2024

  Епоксидна смола: Правила та рекомендації щодо роботи з матеріалом

  Епоксидна смола — це суміш смоли та затверджувача, які при змішуванні виділяють тепло і при цьому застигають. Завдяки цій властивості, майстри створюють неймовірно красиві

  Read More
 5. March 11, 2024

  Стіл з епоксидної смоли «Ріка»

  Дерев'яна стільниця декорована в поєднанні з епоксидною заливкою - це чудовий спосіб створити унікальний та ефектний дизайн для вашої оселі та для будь-якого

  Read More
 6. October 25, 2023

  Чому краще обрати Амерікан Вуд Оіл (American Wood Oil) ?

  Масла компанії American Wood Oil забезпечують насичену патину, що наноситься методом втиру, підкреслює структуру деревини та її природну красу. Ці масла створені для найкращого догляду за вашими дерев'яними виробами та відновлення їхнього вигляду.

  Read More
 7. October 24, 2023

  Рекомендації по догляду за дерев’яним покриттям

  Вироби з натуральної деревини мають підвищену міцність, надійність і екологічність. Але не слід забувати, що натуральна деревина вибаглива до умов експлуатації: температури, вологості тощо. Після монтування підлоги чи інших поверхонь із покриттям модифікованих масел American Wood Oil (надалі AWO), рекомендується застосовувати лише сухе прибирання протягом 14-21 діб. Вологе прибирання починати лише на 3-й тиждень. Ганчірка повинна бути м’якою (підходять: вовняні, бавовняні ганчірки, швабра з губкою тощо). Не слід залишати на поверхні на довгий час воду чи інші рідини, особливо з вмістом жирів чи кислот (це можуть бути різноманітні соуси, вино, соки, екскременти тварин, продукти біологічного походження тощо). Також, тривала дія екстремальних температур шкодить виробу. Забороняється використовувати для догляду засоби, які містять розчинники, аміак, кислоти, силікон. 

  Read More
 8. September 22, 2023

  Що означає VOC → ЛОС?

  ЛОС позначає летючі органічні сполуки. Вони є розчинниками, що містяться в лаках, фарбах на основі розчинників та маслах (практично входять до складу всіх ЛФМ). Розчинники випаровуються і потрапляють у повітря. Більшість ароматів і різких запахів являються ЛОС. Як тільки вони випущені, ці штучні суміші поглинаються в атмосферу. Оскільки вони є летючими сполуками, вони можуть завдати шкоди атмосфері і мати негативний вплив на навколишнє середовище в цілому. Вдихання цих сполук також може завдати шкоди вашому здоров’ю. Багато з цих сполук є відомими канцерогенами, тобто вони можуть викликати рак. Європейські виробники зобов’язані вказувати вміст ЛОС на етикетці. Якщо продукт відповідає цим стандартам, він позначається як VOC 2010-сумісний.

  Read More
 9. April 25, 2023

  Рекламація?! Що це для вас означає?


  Рекламація?! Що це для вас означає? -
  Втрата заробітку, чи підвищення собівартості пошкодженого виробу,
  Робочий час витрачений працівниками і витрати матеріалу на «переробки»
  Витрати на транспорт, зниження якості продукції чи втрата іміджу компанії?
  Які кроки Ви вже приймали, хто контролює цей процес, чи працює це?
  Сучасне життя задає темп – всім потрібно швидко та якісно.

  Компанія «WoodBud» пропонує професійні матеріали для реставрації пошкоджень італійського виробництва «Borma Wachs».

  Read More
 10. April 25, 2023

  Класифікація антипіренів (засобів вогнезахисту)

  Антипірени – речовини, що уповільнюють займання матеріалів та знижують швидкість поширення полум’я.

  Read More
Сторінка