RABBIT SKIN GLUE - Міздровий клей

Артикул
CDOCOLLAC
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1518,00  грн
Огляд

RABBIT SKIN GLUE - натуральний клей, виготовлений з білкових екстрактів тваринного походження у формі гранул, він традиційно використовується для позолочення, виготовлення музичних інструментів, консервації стінопису, реставрації старовинної мебелі.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

 

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: Гранули

Колір: коричнево-жовтуваті

Запах: легкий

pH:  6,5

Щільність: 1,0 г/см3

В'язкість (17,75% і 60 ° C): 4,5 - 6 градусів Енглера

Розчинність: розчинний у воді

 

 

Особливості:

Натуральний продукт

Висока початкова клейкість

Термостійкий

 

 

Підготовка:

Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Ідеальні умови - температура від 20°C до 24°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

 

 

 

 

 

                       

 

Використання:

Очистіть поверхню від воску, олії та жиру.

Приготувати ємність, засипати 100 гр. клею в горщик додати 1 л води, і залиште на 12 годин. Можна приступати до розігріву суміші. Розігрівати до повного розчинення та отримання однорідної маси, температура під час цієї фази не повинна перевищувати 50-60 °C, інакше клей втратить свої адгезійні властивості. Воду рекомендуємо застосовувати кип’ячену в співвідношенні клею до води 1:15. Наносити продукт краще кісточкою або шпателем. Пресувати поверхню рекомендуємо 12 годин. Клей має добру адгезію до дерева, металу та скла.

 

 

 

Час висихання:

Нема данних

 

Розхід:

залежно від поверхні

 

Догляд:

Не є самостійним покриттям

 

Зберігання:

Після відкриття зберігати 6 місяців в прохолодному, сухому (120С, вологість нижче 40-50%), добре провітрюваному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д. Продукт для професійного використання.

 

Додатково
Тип покриття Для золочення
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:RABBIT SKIN GLUE - Міздровий клей
Ваш Рейтинг