Шпаклівки

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраній категорії.

У правильній обробці потребують всі дерев'яні покриття і вироби з дерева. Щоб підвищити їх міцність, продовжити термін служби, забезпечити стійкість до впливу тепла і вологи, використовують шпаклівку по дереву. Вона дозволяє приховати дрібні дефекти і пошкодження, які неможливо усунути за допомогою зачистки та шліфування. У нашому інтернет-магазині можна купити шпаклівку для проведення зовнішніх і внутрішніх робіт. Всі склади відповідають високим вимогам якості та екологічної безпеки.

Які види шпаклівки використовують для обробки дерева

Основна функція оздоблювального матеріалу - усунення дефектів, які присутні на дерев'яній поверхні. Але для виготовлення меблів, підлогових покриттів і інших виробів використовують різні види деревини. Тому і для їх обробки застосовуються різні типи сумішей. Шпаклівка для дерева може бути:

 • Гіпсова. Відрізняється хорошою адгезією, високою еластичністю, паропроникністю, доступною вартістю. З гіпсовим складом легко працювати, навіть при обробці великих за площею поверхонь. Замовити шпаклівку на основі гіпсу ви можете в будь-якому магазині, але використовувати її можна тільки для сухих приміщень. Склад боїться вологи і не підходить для зовнішніх робіт.
 • Акрилова. Не боїться перепадів температур, вологи, механічних навантажень. Ідеальним варіантом буде акрилова шпаклівка для паркету та інших видів підлогових покриттів з дерева. Суміш підходить для обробки зовнішніх дерев'яних поверхонь. Вона дозволяє закрити невеликі тріщинки, закупорити пори деревини, усунути глибокі подряпини. У нас можна акрилову шпаклівку купити за ціною доступною, при цьому отримати масу переваг - матеріал не дає усадки, не боїться механічних пошкоджень, відрізняється універсальністю застосування і різноманітністю відтінків. В каталозі є великий вибір відтінків: ясен, тополя, махагон, темний тик і ін.
 • Масляна. До її складу входять натуральні масла і розчинники. Зазвичай олійною шпаклівкою проводяться зовнішні роботи - обробка фасадів будівель, терасної дошки, дерев'яних меблів і ін. Для дерева це відмінний варіант, оскільки вона проникає глибоко в пори, за рахунок чого підвищується вологостійкість дерев'яних виробів.
 • Епоксидна. Така суміш відмінно підходить для ремонту дерев'яних виробів. Вона не боїться вологи, легко шліфується, має високу міцність після висихання. Можна таку купити шпаклівку в Києві в різних варіантах фасування, що забезпечує зручність використання складу.

Для обробки дерева можна використовувати склад на основі клею ПВА (швидко сохне, не боїться вологи, підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт), нітрошпаклівки, латексні суміші. Відрізняються ці шпаклівки ціною, витратою, характеристиками. Тому вибір матеріалу для обробки конкретної породи дерева краще довірити професіоналам.

У чому перевага використання шпаклівки для реставрації

Проведення шпаклювальних робіт, чи то обробка садових меблів, чи фасадів будівель, має кілька переваг:

 • допомагає згладити нерівності, природні дефекти;
 • продовжує термін служби дерев'яних виробів і поверхонь;
 • захищає деревину від впливу вологи, перепадів температур, механічних пошкоджень.

У нас можна шпаклівку купити в Україні для паркетної підлоги, яка відрізняється високою адгезією. Вона заповнює всі відколи, тріщини, ямки і інші недоліки, які з'являються в процесі експлуатації. Також у наявності є декоративні шпаклівки по дереву, які дозволяють створити оригінальне оформлення інтер'єру.

Особливості вибору шпаклівки

Купити шпаклівку в Україні не становить труднощів, набагато складніше вибрати відповідний склад. Для мармуру і дерева використовують різні матеріали. Тому при виборі потрібно враховувати наступні моменти:

 • розчин повинен бути комфортним у роботі, мати достатню щільність;
 • склад повинен мати високу адгезію (добре зчіплюватися з основою);
 • структура складу повинна бути однорідною;
 • після висихання покриття не повинно розтріскуватися, обсипатися;
 • бажано, щоб шпаклівка була готова і швидковисихаюча, адже це спрощує її застосування і подальшу обробку дерева.

Важливо, щоб склад був сумісний з поверхнею нанесення, лакофарбовою продукцією, яка використовується для подальшої обробки. Також перед тим, як купити шпаклівку в Києві або іншому місті, враховуйте вид робіт, для яких вона призначена. Не тільки для металу і дерева використовують різні склади, а й для виконання зовнішніх і внутрішніх робіт.

Де можна купити шпаклівку

Купити універсальні фарби для дерева, шпаклівки та інші екологічно чисті матеріали для обробки деревини за доступною ціною можна на нашому сайті. Використовуючи зручне меню пошуку, можна швидко підібрати потрібний товар.

У нас є доставка в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста України. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, пропонуємо вигідні умови співпраці.

Магазин WoodBud спеціалізується на продажу шпаклівки для дерева, паркету, а також декоративних складів. У нас можна купити в зручній фасовці (туби, відра різного об'єму) лаки, фарби, масла та інші матеріали для стільниць, садових меблів, паркету, терасної дошки та інших виробів з деревини. В асортименті представлена ​​продукція таких брендів, як Sylac, Borma Wachs, Novoryt. У нас доступна ціна на шпаклівки в Україні.