Масло для терас

Масло віск для терас

Деревина - це натуральний матеріал, який активно використовують в заміському будівництві. Він придатний не тільки для зведення житлових будинків, а й для облаштування садових терас. Натуральне дерево відрізняється зовнішньою привабливістю, високими експлуатаційними характеристиками. Але через зовнішній вплив воно може швидко втратити свою красу. Тому щоб захистити дерево від вологи, пилу, перепадів температур, сонячних променів, потрібно масло віск для терас купити і обробити дошку. Це допоможе не тільки зберегти привабливість покриття на довгі роки, а й продовжити його експлуатаційний термін.

Навіщо потрібно промаслювати терасні дошки

Для облаштування терас використовують такі породи дерева, які адаптовані до складних умов експлуатації. Це може бути сибірська модрина, Гарапа, дуб, Камара, тик, іроко, ясен, сосна. Незважаючи на високу міцність, деревина дихає, вбирає і випаровує вологу. Тому під впливом зовнішнього середовища вона може вигоряти, розбухати, зсихатися. Постійний вплив сонячного світла сприяє швидкому руйнуванню дошки.

Незважаючи на те, що технологічні проміжки, які враховуються при облаштуванні тераси, забезпечують необхідну аерацію, часто цього не достатньо для захисту деревини від вологи. У канавках між ними можуть утворюватися застої води, накопичуватися бруд, з'являтися пліснява. Але всіх цих неприємностей можна запобігти, якщо вчасно скористатися маслом-воском для терас.

Збалансований склад надійно захищає дерево від атмосферного впливу, сприяє збереженню природної краси. Масло глибоко проникає в структуру деревини, полімеризується там і утворює еластичну плівку. Вона виконує дві важливі функції:

 • не дає волозі потрапляти в пори дерева і викликати його розбухання;
 • не дає волозі зі структури дерева випаровуватися, тим самим захищає від пересихання.

Терасне масло на відміну від лакофарбових матеріалів, працює всередині дерева. Але щоб захист був надійним і довговічним, періодично дошки потрібно промаслювати повторно.

Масла для терас: види і особливості

Дошка для облаштування терас може оброблятися різними видами олій, які відрізняються не тільки складом, але і властивостями. Всі представлені на ринку просочення можна розділити на три групи:

 • З органічним розчинником. У їх складі присутні органічні розчинники, алкідні смоли і не більше 50% натуральної олії. Продукт має велику витрату, має недостатню міцність, тому при усадці або розбуханні дерева втрачає цілісність.
 • З водним розчинником. Просочення на водній основі містить мінеральні та рослинні компоненти, а також в деяких випадках - колір. Емульсія має економну витрату, вона швидко проникає в пори дерева і добре всмоктується в дошку для терас.
 • Без розчинників. Деякі просочення випускаються в чистому вигляді. Вони не містять жодних домішок, але при нанесенні такого складу необхідно дотримуватися деяких правил, що може викликати складності. Зазвичай в якості основи такого складу виступає лляне або тунговое масло.

Будь-яке терасне масло володіє набором позитивних якостей. Серед них найосновніші наступні:

 • утворює покриття з високими еластичними властивостями, яке пропускає пар;
 • не містить небезпечних для здоров'я домішок;
 • підкреслює текстуру дерева, робить її більш привабливою;
 • захищає дошку для терас від гниття, утворення цвілі;
 • продовжує термін використання дерев'яної підлоги.

В асортименті будівельних матеріалів є великий вибір масел для терасної дошки. Вони здатні створити надійне захисне покриття, запобігти розтріскування і розбухання дерева.

Склад для обробки терас може бути декоративним (вирівнює відтінок дерева, підкреслює малюнок), захисним (запобігає утворенню моху, цвілі, грибка), а також функціональним (підвищує експлуатаційні якості матеріалу). Ці нюанси потрібно враховувати при проведенні ремонту та виборі оздоблювальних матеріалів.

Особливості застосування террасного масла

Зазвичай при виконанні просочення дошки для терас складнощів не виникає. Але потрібно дотриматись деяких тонкостей, щоб забезпечити високу якість обробки.
Поверхню потрібно ретельно очистити від пилу, бруду. При необхідності дошку потрібно вирівняти і відшліфувати, щоб масло рівномірним шаром розподілилося по поверхні.

Просочення виконується в кілька шарів, кожен з яких піддається полімеризації окремо. Важливо дати кожному шару добре просохнути. Це допоможе забезпечити ідеальне покриття. Завдяки плинності, склад легко наноситься на поверхню дерева. Для нанесення складу на поверхню можна використовувати кисть, валик або інші інструменти.

При роботі з маслом для терас необхідно дотримуватися деяких запобіжних заходів. Склад легко запалюється, тому поблизу оброблюваної поверхні не повинно бути відкритого вогню.

Де купити масло для терас в Києві

У нашому інтернет-магазині представлені кращі терасові масла таких брендів, як Vincents Polyline, American Wood Oil, Borma Wachs. Просто і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс допоможе швидко вибрати товар і оформити замовлення.

Наші консультанти при необхідності можуть надати допомогу в підборі необхідних оздоблювальних матеріалів. У нас можна купити масло віск для терас за доступною ціною. Ми виконуємо доставку товарів в Київ, Львів, Івано-Франківськ, а також інші міста.

Наш магазин співпрацює з фізичними та юридичними особами, пропонуємо вигідні умови співпраці. Є різні форми оплати. При роботі за безготівковим розрахунком платіжні документи надаються відразу після оформлення замовлення, при цьому відправка товарів здійснюється тільки після повної передоплати.

Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 16

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Масло на основі лляної олії LINELLAS BEICE
  Ціна від 741,19 грн
 2. Фарба на основі лляної олії Linellas Krasa
  Ціна від 815,35 грн
 3. Натуральне масло Borma Wachs Decking Oil
  Ціна від 148,32 грн
 4. Тикове масло для дерева, Teak oil
  Ціна від 605,64 грн
 5. OIL 60 IL NATURAL Масло Азія Блиск 60%
  Ціна від 988,80 грн
 6. Декоративне воскове покриття Holzwachs LASUR
  Ціна від 545,90 грн
 7. Затверджувач для масла Oil Hardener
  Ціна від 931,12 грн
 8. Тикове масло на водній основі - NATURAQUA TEAK OIL
  Ціна від 865,20 грн
 9. Датське масло з водорозбавними добавками - NATURAQUA DECKING OIL
  Ціна від 865,20 грн
 10. Масло для зовнішніх робіт ECO PREMIUM EXTERIOR WOOD OIL
  Ціна від 901,04 грн
 11. Масло AWO California - для зовнішніх робіт
  Ціна від 1812,80  грн
 12. Грунтувальне масло для внутрішніх і зовнішніх робіт GRUNDIEROL
  Ціна від 844,60 грн
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 16

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку