Масло AWO Nevada - тунгова олія

Артикул
USGNEVADA
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2065,35  грн
Огляд

Nevada – це унікальна формула тунгової та натуральних рослинних олій, які пройшли термічну обробку та модифікацію. Олія проникає глибоко, захищає і живить волокна деревини, найкраще підходить для листяних порід дерева. Терасна олія формує гнучку плівку з чітко вираженими порами, дозволяє деревині дихати, чудово захищає від погодних умов, води та ультрафіолетового випромінювання. Можна застосовувати для всіх порід деревини (настил, меблів, палуби, човни, сайдинги і т.д), також підходить для термомодифікованої деревини. Так як продукт повністю натуральний, допускається застосування в середині приміщенні.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: жовтуватий

Запах: натуральний

Густина – 880 г/л

В’язкість: 14-16 сек, чашка Форда №4 

Твердість 26-30 Sward Rocker за 1 місяць

 Особливості:

Дуже високий сухий залишок ( 99%). 

Для терас достатньо нанесення в один шар з наступним оновленням через пів року

 (подальший догляд що 2 роки).

Добре підходить для екзотичних порід.

Не формує плівки тому дуже економний.

Підготовка:

Для надійного проникнення фінішне зерно шліфовки повинно становити Р100-120, також враховуйте що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини і порушувати

рекомендований крок зерна.

Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.

Температура повітря має становити від +12 ºC, до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%. 

Використання: 

Ретельно розмішайте до і під час використання. Олію можна тонувати згідно каталогу відтінків. Наносити олію тонким шаром, залишки зніміть через 5-10 хв бавовняною тканиною, або розітріть жорсткою щіткою. Не дайте висохнути олії та не допускайте прямих сонячних променів. Мінімальна температура нанесення 12С.  Максимальна температура нанесення не вище 30С. Можна використовувати для будь-яких листяних та екзотичних порід деревини. Завдяки унікальній формулі ми рекомендуємо наносити додатковий шар після 6 місяців експлуатації. Після цього поновлення кожні 2 роки. Хвойні породи (такі, як сосна, смерека) 1-2 шари, залежно від застосування.

Час висихання:

Мінімум 4 - 8 годин на один шар. Час висихання сильно залежить від застосовуваної кількості, температури та вентиляції. Увага: наносити при температурі мінімум 12С (протягом 24 год).

Витрата:

25-35 м2/ літри залежно від поверхні (на твердих породах рекомендується наступний шар наносити через 6 місяців). Другий шар 30-40 м2 (нанесення допускається на м’яких породах деревини)

Догляд:

В залежності від інтенсивності експлуатації та специфіки виробу термін може коливатись в межах 2-5 років. Тераса і дерев’яні настели оновлення кожні 2 роки або залежно від зношуваності, поновлюйте деревину, застосовуючи 1 тонкий шар NEVADA. 

Садові меблі, вертикальні поверхні оновлення кожні 5 років або залежно від зношуваності, поновлюйте деревину, застосовуючи 1 тонкий шар NEVADA.

Це дозволить довго зберігати вашу деревину красивою. Не допускається протирання поверхні до голої деревини – це призведе до забруднення (потемніння) і така поверхня буде потребувати реставрації (шліфування).

Зберігання:

Термін придатності: до 2-х років в добре закритій оригінальній упаковці.

Важливо:

Добре перемішайте продукт до і під час використання. Для відновлення поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру (всі сліди старої фарби або попереднього масла повинні бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 12С. Колір на взірці та покритій поверхні може відрізнятися (шліфовка, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробну викраску.

УВАГА:

Засіб НЕ можна розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимовільно горіти. Після використання їх потрібно замочити водою перед утилізацією.

Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для термодерева, Для садових меблів, Для внутрішнього покриття дерева, Масло для вологих приміщень, Масло для терас, Масло для дерев'яних вікон і дверей, Фасадні масла, Масло для садових меблів, Масло для дерев'яних меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі, Масло для паркету та паркетної дошки, Для стільниць і кухонних аксесуарів
Витрата 25 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 2 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло AWO Nevada - тунгова олія
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!