• Top
Видео огляд

Масло AWO Clear Seal прозоре

Артикул
AWOClearseal
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 220,00 грн
Огляд

Clear Seal – це унікальна суміш чистої тунгової олії холодного віджиму та смол для внутрішнього покриття. Є найсильнішим натуральним маслом на ринку. Видатна рецептура забезпечує ідеальне проникнення, чудову адгезію, високу твердість та надзвичайну прозорість матеріалу. Формула NIAGARA H2O забезпечує водовідштовхувальні властивості та чудовий захист від побутових хімічно-активних речовин. Можна використовувати для будь-яких поверхонь з дерева (підлога, кухонна стільниця , меблі і тд.)

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір жовтий
Запах: натуральний
Розчинник: сольвент
Щільність – 860 г/л

Особливості:
Добре розтікається на горизонтальних поверхнях
Ідеально підходить для великих площ
висока прозорість
Extra Solid – дуже надійна поверхня
Універсальний фініш (можна покривати практично всі продукти)

Підготовка:
Для надійного проникнення матеріалу найкраще наносити на поверхню зі шліфуванням Р 100-120. Залишки пилу видаліть.

Використання:
Ретельно розмішайте до та під час використання за допомогою спеціальної палички. Наносити аплікатором (оригінальний інструмент) пензлем, валиком або полірувальною машиною. Наносити 2 шари для житлових та 3 шари для комерційних приміщень. Нанесіть рівномірний шар, залиште масло|мастило| на поверхні воно розтечеться і проникне в деревину. Для швидкого висихання потрібна циркуляція повітря. Перед нанесенням наступного шару проведіть проміжне шліфування зерном Р180-240.
Допускається нанесення втирання. Але слід враховувати, що для отримання надійної поверхні потрібно мінімум 100-120мл матеріалу на м2 поверхні.
Важливо: перед використанням добре перемішайте олію (протягом 5 хв).

Витрата:
Як фініш на один шар 12-16 м2/літр.
Залежатиме від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатися +/- 30%.

Час висихання:
На відлип: 4 години
Між шарами: 8 -12 годин
Повна полімеризація 30 днів
Час висихання коливається від кількості, температури і вентиляції, що застосовується. Завдяки вищій температурі та гарній вентиляції час висихання скорочується.

Догляд:
Щотижневе прибирання за допомогою пилососу або миючого засобу Wax & Clean, Cleaner. Для відновлення підлоги використовуйте AWO Maintenance Oil кожні 2-5 років, залежно від навантаження.
УВАГА: до повної полімеризації Clear Seal потрібно 30 днів. У цей період не використовуйте для прибирання воду та інші засоби догляду.

Зберігання:
Термін придатності: до 5-ти років у закритій оригінальній упаковці.
Важливо!
Добре перемішайте продукт до та під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу та жиру (усі сліди старої фарби або попередньої олії мають бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Вологість 55-75%. Колір на зразки та покритій поверхні може відрізнятися (шліфування, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробне фарбування.

УВАГА:
Засіб НЕ МОЖНА розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимоволі горіти. Після використання їх необхідно замочити водою перед утилізацією.
Рекомендуємо завжди спочатку створювати тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а чи не гарантії. Інформація надається внаслідок багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для внутрішнього покриття дерева, Масло для дерев'яних вікон і дверей, Масло для дерев'яних меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата 50 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 2 лет
Гарантия 3 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло AWO Clear Seal прозоре
Ваш Рейтинг