Масла для садових меблів

Масло для садових меблів

Садові меблі використовуються для облаштування зони відпочинку на території заміського або приватного будинку. Для її виробництва найчастіше використовують натуральне дерево, оскільки саме цей матеріал гармонійно виглядає на тлі живої природи. Незважаючи на те, що меблі з дерева відмінно доповнює ландшафтний дизайн прибудинкової території, вона кожен день піддається негативному впливу зовнішнього середовища. Дощ, температурні перепади, висока вологість, пекуче сонце - все це може привести до деформації деревини. Надійний захист від розтріскування, розбухання, вицвітання може забезпечити якісне масло для садових меблів.

Переваги використання масляного просочення

Для обробки дерев'яних меблів багато власників вважають за краще використовувати лак. Він надає виробам блиску, благородний вид, підкреслює природну красу деревини. Але для обробки пісочниць, альтанок, стільців, столів і інших садових атрибутів він не зовсім підходить. Справа в тому, що такий оздоблювальний матеріал сильно схильний до зовнішнього впливу. Під палючими променями сонця, а також впливу вологи, перепадів температур лакове покриття може потріскатися, відшаруватися. Крім того, його легко можна пошкодити при перестановці садових меблів. У місцях пошкодження захисного шару деревина стає вразливою, тому вона може потемніти, покритися пліснявою, потріскатися.

Масло віск для дерева для зовнішніх робіт вигідно відрізняється від лакофарбової продукції:

 • проникає безпосередньо в пори деревини;
 • створює в структурі дерева захисний шар;
 • не змивається, не тріскається, не відшаровується;
 • попереджає випаровування вологи;
 • захищає дерево від впливу опадів.

Масляне покриття еластичне. Воно не обмежує «дихання» породи. Крім того, склад абсолютно нешкідливий, як для деревини, так і для людей. Масляне просочення дозволяє провести реставрацію садових меблів, повернути їй первозданний вигляд.

Які масла використовують для обробки садових меблів

Для просочення виробів з деревини використовують найчастіше масла на натуральній основі:

 • датське;
 • тикове;
 • лляне.

Вони мають легку текстуру, добре просочують дерево зсередини, створюють еластичну плівку, яка захищає садові меблі від зовнішнього середовища. До складу масляного просочення можуть входити компоненти, які прискорюють процес висихання складу, а також антисептичні та бактерицидні присадки.

Для реставрації іноді застосовують оліфу - лляне масло, яке пройшло спеціальну обробку. У його складі присутні сикативи, що прискорюють процес полімеризації захисної плівки. Таке масло для дерева для зовнішніх робіт купити можна за доступною ціною. Одним з його переваг є економну витрату.

Незважаючи на те, що всі масла фактично працюють однаково, кожне з них має свої особливості. Наприклад, тика і датське масло для обробки альтанок, стільців, столів, пісочниць служить набагато довше, ніж лляне. Але ці склади краще використовувати для темних порід дерева, оскільки при нанесенні на світлу деревину, фарбування буде нерівномірним.

Лляна олія теж непогано справляється з поставленими задачами. Але її потрібно періодично наносити новим шаром, щоб захист був більш надійним. Для шпонованих садових меблів масляні просочення краще не використовувати, оскільки такий матеріал легко розшаровується.

Де купити масло для садових меблів з доставкою

У нашому інтернет-магазині є великий асортимент масляних просочень для садових меблів, паркетної дошки, терас і всіх видів дерев'яних покриттів. В асортименті є продукція світових брендів Vincents Polyline і Borma Wachs в зручній для застосування фасування. У нас можна купити масло для дерева для зовнішніх робіт по доступній ціні і з доставкою. Використовуючи зручний інструментарій сайту, Ви можете швидко вибрати відповідний товар і оформити замовлення, навіть не виходячи з дому.

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, платіжні документи надаються після оформлення замовлення. Будь-який товар можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ, а також інші міста, де є відділення фірм-перевізників Нова Пошта і Інтайм.

Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 18

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Декоративний віск - DECORWACHS
  Ціна від 731,03 грн
 2. Масло на основі лляної олії LINELLAS BEICE
  Ціна від 737,59 грн
 3. Лляне масло Linella
  Ціна від 451,00 грн
 4. Тунгове масло Tung Oil
  Ціна від 943,00 грн
 5. Натуральне масло Borma Wachs Decking Oil
  Ціна від 147,60 грн
 6. Тикове масло для дерева, Teak oil
  Ціна від 602,70 грн
 7. OIL 60 IL NATURAL Масло Азія Блиск 60%
  Ціна від 984,00 грн
 8. Масло для термодеревини, Thermowood oil
  Ціна від 984,00 грн
 9. Декоративне воскове покриття Holzwachs LASUR
  Ціна від 543,25 грн
 10. Затверджувач для масла Oil Hardener
  Ціна від 926,60 грн
 11. Тикове масло на водній основі - NATURAQUA TEAK OIL
  Ціна від 861,00 грн
 12. Масло AWO California - для зовнішніх робіт
  Ціна від 1804,00  грн
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 18

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку