Масло для термодеревини, Thermowood oil

Артикул
Thermowood oil
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1064,40  грн
Огляд

Thermowood Oil - це суміш масел і смол, спеціально розроблена для обробки виробів із термодревесини для зовнішніх застосувань. Має підвищену проникну здатність, завдяки чому воно просочується навіть у щільну поверхню термодревесини з мінімальною кількістю пор. Обогащенное УФ-фільтрами і антисептичними добавками, передотвращает зміну кольору дерева. Створює прочне зносостійке покриття, завдяки чому підходить для обробки різних видів виробів з термодревесини (садові меблі, терраси, перголи, беседки), в т.ч. террас і дерев'яних настилів. Крім потрясающего декоративного ефекту, забезпечує захист від вологи і атмосферних чиників. Для отримання максимального захисту, рекомендується використовувати тоновані версії: (5 базових кольорів), а також асортимент відтенків тонування Вудбуд.

Сертифікат якості: EN-71-III*1. Артикул: 4978XX.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Група застосування: внешняя
Зовнішній вид: рідина
Колір: пігментований
Запах: характерний
Витворювач: лінійка Borma Solvoil
Площність: 840
В'язкість: Нет данных
Сухий залишок: 45%
Твердість: Нет данных
Зміст ЛОС: 443
Можливість фарбування: да

Особливості:
Прекрасна адгезія до термо і твердих пород деревини.
Самогрунтуючий матеріал.
При соблюдении норморасходов набуває сатинового блеска.
В залежності від особливостей термодревесины, можна істотно змінити колір при нанесенні першого шару (темнити).
Рекомендується додавати невелику кількість пігменту для кращої стійкості до ультрафіолету.
Не трескается и не расслаивается.

Підготовка:
Для надійного проникнення, фінішне зерно шлифовки повинно складатися з Р100-120. Також враховуйте, що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шлифовальные машини і нарушати рекомендований крок зерна.
Рекомендується носити на очищену від пилу поверхню.
Температура повітря повинна зберігатися від +10 ºC до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.
Для зовнішнього застосування, під впливом ультрафіолету, рекомендується використовувати виключно тоновані системи. Для вимогливих клієнтів, які максимально хочуть зберегти природний колір деревини, є можливість затонувати спеціальний відтенок Вудбуд Thermowood Oil Color.

Використання:
Перед використанням перемішайте вміст банки.
Перший шар:
• Для грунтування - рівномірно розподіліть масло за допомогою щітки або тряпки на поверхні, попередньо очищеної від пилу і жиру. Остатки витирати не потрібно, тонкий шар масла вбирається в дерево рівномірно. Подождите 8-10 годин, поки поверхня висохне (в залежності від товщини шару і температури), проміжне шлифование поверхні зерном 220-240 не обов'язково. Шліфовка проводим по структурі деревини легко і рівномірно.
• Для тонування: ретельно перемішайте суміш перед нанесенням (пігменти зазвичай осідають на дні банки). Щеткою або тряпкою нанесіть матеріал на поверхню, дайте матеріал заглотитися на поверхні 10 -15 хв. Сухою тряпкою або бумажним полотенцем удалите залишки з поверхні. Сушка 8-10 годин. Промежуточное шлифование перед таким слоем потрібно.
Другий шар (фінішний):
Удалите тряпку пилу з поверхні. Найкраще наносити матеріал за допомогою щітки або валика. Забезпечте правильну сушку, позаботьтесь про те, щоб шар не був занадто товстим (рівномірне дозування важливо для рівномірного вигляду поверхні). Повна сушка займає 12-24 години, максимальна твердість покриття - 48-72 години. При необхідності обробку можна повторити - в результаті ми отримаємо більш стійку поверхню. Все використовуване обладнання легко промивається універсальним очистителем «Clean».
Допускається класичне нанесення втиранням, але слід враховувати, що для надійної поверхні матеріалу потрібно нанести набагато більше. Для декоративних елементів, які не очікують великої навантаження, нанесіть 2-3 таких шару.

Реставрація:
Матеріал не формує плівки на поверхні і рівномірно нашивається. Для відновлення захисних властивостей поверхні достатньо змити забруднення та сліди вицвітання за допомогою засобу Exterior Wood Cleaner. Дати висохнути поверхні і нанести за технологією вище фінішний шар.

Час висихання:
Відкритий час: 10-15 хв.
Час між шарами: 8-10 (зависить від товщини шару, температури і вологості).
Повна полімеризація: 30-45 суток.

Розхід:
В якості основи для грунтування-тонування 20-24 м2 / л
Як фініш на один шар 12-20 м2 / л.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи і способу нанесення, і може коливатися +/- 30%.

Догляд:
Thermowood oil може застосовуватися як самостійний продукт, але слід враховувати, що за показниками стійкості до механічних і хімічних навантажень - це класичне масляне покриття, яке вимагає періодичного уходу і оновлення. На вулиці рекомендується тонувати древесину для попередження фотостаріння. Для продлення терміну експлуатації виробу можна покрити додаткову захист даного продукту. Для видалення грязі і знежирення покриття рекомендуємо застосовувати «Deck Soap», «Furniture Detragente» - ці матеріали мають нейтральний Ph, тому не пов'язують покриття. Для періодичного уходу та оновлення рекомендуємо використовувати «Oil Refresher» - цей матеріал збагачений УФ-фільтрами, питає і збагачує покриття.

Хранение:
Зберігати продукт необхідно в спеціальних приміщеннях при температурі від 5 ° С до 35 ° С Після використання контейнера необхідно щільно закрити, не допускайте висихання продукту.

Важливо:
Рекомендуємо завжди спочатку створювати тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а чи не гарантії. Інформація надається внаслідок багаторічного досвіду. Ми гарантуємо достовірність фізичних та хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання та ін.

EN-71-III*1 – це сертифікат відповідності EN 71-3. Безпека іграшок Частина 3.
Данська лабораторія Eurofins підтвердила, що олії Borma Wachs відповідають вимогам стандарту EN 71-III (відсутність важких металів) - що робить їх безпечними для здоров'я людини та придатними для покриття на дитячих іграшках та меблів.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних будинків і терас, Для термодерева, Масло для терас, Просочення для деревини, Масло для садових меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 2 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло для термодеревини, Thermowood oil
Ваш Рейтинг