Про нас

Ми команда WoodBud - професіонали з підбору якісних ЛФМ для обробки деревини, каменю, металу!
Якщо ви у пошуках постачальника, який може вирішити будь-який ваш запит по матеріалах для деревообробки чи будівельної галузі, тоді ви потрапили за адресою!

Основний принцип роботи компанії - клієнтоорієнтованість. Наші технологи на зв'язку з клієнтом 24//7, від моменту підбору матеріалу до здачі об'єкту (це не пусті слова -звернувшись до нас, ви переконаєтесь у цьому).

Наш девіз - ніколи не стояти на місці. Наші технологи регулярно проходять підвищення кваліфікації безпосередньо на заводах-виробниках за кордоном та обмінються цим досвідом проводячи тренінги для клієнтів.

Історія компанії бере свій початок (з 2008 року) з любові до деревини та збереження унікальної краси за допомогою натуральних матеріалів (масел, восків, масло-восків, тощо). Ми підбираємо надійних постачальників якісних та професійних матеріалів, з урахуванням потреб ринку. Тому у нашому асортименті є весь спектр ЛФМ (акрилові, поліуретанові, епоксидні, поліефірні, нітроцелюлозні та уретан-алкіднні фарби та лаки). Також, у нас ви знайдете професійні матеріали для нанесення на лініях (UV та LED масла та лаки).

Зрештою, в нашому асортименті ви знайдете все, що вам потрібно - від матеріалів для підготовки поверхні (абразивні стрічки, круги, пади, скотчбрайти, пензлики), до засобів по догляду за вже покритими поверхнями, а наші технологи залюбки проведуть вам майстер клас.

Наш сервіс - це збереження формул індивідуально підібраних декорів (ми зберігаємо рецепти з 2015 року), тому звернувшись до нас повторно, ви отримаєте історію всіх відвантажень. Також ми можемо розфасувати вам потрібну кількість матеріалу (вам непотрібно замовляти кратно 1, 5, 20 л), цим ми оптимізуємо залишки товарів у вас.

У нас розвинена партнерська програма, ми прагнемо до розвитку самі та з радістю допоможемо у цьому вам, проведемо тренінг, навчання або ж семінар по роботі з матеріалами.

Наша команда складається з експертів з багаторічним досвідом у галузі обробки дерева. Ми завжди готові поділитися своїми знаннями та порадами з вами. Незалежно від того, чи ви професіонал-деревообробник, чи просто любитель, ми завжди раді допомогти вам втілити ідеї в реальність. Починаючи від скорочення витрат на виробництво чи опорядження та закінчуючи покриттями, які служитимуть понад 10-ть років (гарантійна підтримка).

Компанія Woodbud відповідально ставиться до збереження навколишнього середовища. Більшість матеріалів у нашому асортименті є екологічно чистими та безпечними.

Ми відкриті до співпраці та завжди готові відповісти на всі ваші запитання. Разом з нами ви зможете надати вашим проектам неповторний характер та додати той особливий акцент, який зробить їх по-справжньому незабутніми.

Дякуємо, що обрали WoodBud. Разом ми створимо красу з дерева!