Універсальні масла

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраній категорії.

Універсальні масла

Для захисту деревини від впливу зовнішнього середовища (волога, ультрафіолет, грибки, цвіль) використовують спеціальні просочення. Вони можуть бути виготовлені на основі різних компонентів, але частіше за все застосовуються натуральні масла. Покриття виробів з дерева, в тому числі садових меблів, фасадів будівель, терас, масляним просоченням дозволяє мінімізувати вплив зовнішнього середовища, зберегти природну красу породи, збільшити експлуатаційний термін виробів. У нашому магазині можна купити універсальне масло віск для дерева, таких брендів, як American Wood Oil,Vincents Polyline, Osmo, Borma Wachs. Представлені товари мають зручну фасовку, широкий спектр застосування, доступну вартість.

Навіщо потрібно масло для дерева універсальне

Універсальне масло віск застосовується для додаткової обробки поверхонь з натурального дерева, як внутрішніх, так і зовнішніх. Воно має низку важливих фізичних властивостей:

  • добре просочує дерево зсередини;
  • перешкоджає проникненню вологи в пори дерева;
  • не дає наявної всередині породи воді випаровуватися.

Після нанесення універсальне масло поступово полімеризується, підвищує міцність дерева, створює несприятливі умови для розвитку грибка і цвілі, розмноження патогенних мікроорганізмів. Завдяки рідкій основі, масло проникає глибоко в структуру, тому воно не лущиться, як лак та інші оздоблювальні матеріали.

Універсальне масло підходить для реставрування меблів, терасної і паркетної дошки, а також фасадів будівель з дерева. Воно виконує не тільки захисні, але і декоративні функції. Можна купити масло віск для меблів з кольором і надати деревині новий відтінок, тим самим оновити столи, стільці та інші вироби.

Масло для внутрішніх і зовнішніх робіт

До складу масляного просочення для дерева можуть входити різні компоненти. В якості основи частіше використовуються натуральні рослинні і мінеральні масла або їх комбінації. Останнім часом виробники віддають перевагу складним складам, додаючи в масляне просочення компоненти, які підсилюють йому фізичні властивості. Наприклад, при додаванні розчинників в універсальне просочення можна домогтися максимально глибокого проникнення складу в деревину. Якщо додати до масла віск, крім захисної просочення виріб отримає додатково міцне зовнішнє покриття. Від складу універсального масла воску для дерева ціна залежить, тому при виборі потрібно оцінювати бюджет.

За призначенням масла з воском діляться на склади для внутрішніх і зовнішніх робіт. Всередині приміщення обробляються предмети меблів, стіни, покриття для підлоги, двері, віконні рами та ін. Для внутрішніх робіт поміняються виключно склади, які відрізняються високою екологічною безпекою. Найчастіше це склади на натуральній рослинній основі. Як розчинники в них можуть використовуватися синтетичні і натуральні компоненти, які не містять шкідливих домішок (наприклад, скипидар).

При виборі масла воску для обробки внутрішніх поверхонь важливо враховувати плановане навантаження. Наприклад, стеля, стіни, дверцята шафи практично не піддаються навантаженню, тому не потребують особливого захисту. Однак про підлогове покриття і меблів цього сказати не можна. Особливо схильна до негативного впливу деревина в приміщеннях з високою вологістю. Щоб запобігти гниттю, потрібне масло з високим ступенем полімеризації, до складу якого входить віск.

Можна універсальне масло віск купити в Києві різних відтінків. Є абсолютно безбарвні склади, а також просочення з пігментом, який імітує природний колір деревини. В асортименті ринку також є універсальні масла з воском і кольоровими пігментами, матовим ефектом.

До матеріалів для зовнішніх робіт висуваються трохи інші вимоги. З огляду на той факт, що вироби з дерева (садові меблі, терасна плитка, фасади будинків і ін.) Весь час знаходяться в тісному контакті з зовнішнім середовищем, вони потребують більш потужної захисту. Зазвичай віск олія універсальна для зовнішніх робіт мають комбінований склад. Вони також швидко і глибоко проникають в структуру дерева, забезпечують захист від впливу вологи, коливань температур, гризунів, комах.

Для обробки зовнішніх поверхонь з деревини можна купити універсальне масло віск за ціною цілком демократичною. Такий склад забезпечить надійний захист деревини, як від цвілі і грибка, так і від ультрафіолету, снігу, дощу. Просочення з воском допоможе освіжити дерев'яні вироби, відновити їх естетику. Незважаючи на те, що віск створює міцну плівку на поверхні, він не заважає породі дихати. Компоненти просочення не забивають пори дерева, не дають йому сильно зволожувати і навпаки сохнути.

Переваги просочення дерева маслом

Купити масло віск універсальне можна за доступною ціною. Разом з таким придбанням Ви отримаєте універсальний засіб, який:

  • надає дереву матовий блиск;
  • підкреслює оксамитову текстуру і природний малюнок деревини;
  • захищає вироби від вологи, ультрафіолету, вітру, паразитів, цвілі;
  • дозволяє відновити природну красу дерев'яних меблів, паркетної дошки та ін.

Навіть після декількох років активної експлуатації.

Сучасні екологічно чисті склади абсолютно безпечні, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Виробники особливу увагу приділяють екологічності сировини. Крім того, універсальне масло віск в Києві можна купити за доступною ціною. Головне при виборі враховувати особливості деревини, тип проведених робіт і фізичні властивості складу.

Де купити масло віск в Україні з доставкою

Інтернет-магазин «Wood Буд» пропонує великий асортимент екологічно чистих будівельних матеріалів. У нашому каталозі представлені універсальні масла для меблів з дерева, тонувальні системи, просочення для терасної і паркетної плитки і багато іншого.

У нас Ви знайдете продукцію світових брендів Vincents Polyline, Osmo, Borma Wachs, SPRAY-KON, Novoryt, Mitol тощо. Всі представлені товари можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ, а також інші міста, де є відділення фірм -перевізники Інтайм та Нова Пошта. Ми пропонуємо вигідні умови для співпраці з юридичними особами, надаємо необхідну платіжну документацію.