Універсальний віск (самополіруючий) - UNIVERSAL NEUTRAL WAX

Артикул
0100
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 888,30 грн
Огляд

UNIVERSAL NEUTRAL WAX – це суміш прозорого, натурального та синтетичних восків. Особливо підходить для обробки венеціанської ліпнини, паркету та мармуру. Нейтральна основа не змінює колір деревини, зберігає початковий колір обробленої поверхні і не жовтіє. Оброблена поверхня має високо експлуатаційні характеристики.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: паста
Колір: білуватий
Запах: характерний
Розчинність у воді: диспергована, але не розчинна
Сухий залишок: 30%
Значення Ph: 7,6
Початкова точка кипіння:> 40°C.
Інтервал кипіння: 155-185
Щільність: 0,828 кг/л

Особливості:
Широке коло застосування
Добре піддається поліруванню
Економна витрата

Підготовка:
Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Температура повітря має становити від +10°C до +30 °C, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%. Наносити на очищену та знежирену поверхню. Можна покривати лаковані та покриті маслом поверхні.

Використання:
UNIVERSAL NEUTRAL WAX легко наноситься. Просто нанесіть засіб на потрібну поверхню за допомогою невеликого шматочка вовни, металевої шерсті чи губки і залиште на кілька хвилин. Потім потрібно розтерти залишки, при потребі розполірувати. Поліруючи, ви отримуєте шовковисту або атласну захисну плівку. Можна наносити за допомогою пензлика.

Час висихання:
Відкритий час: 1-2 години
Час для полірування: 2-3 години
Повне висихання: 48 годин

Розхід:
для паркету/меблі 500 мл/приблизно 0,40 м2
для венеціанської ліпнини 500 мл/прибл. 10 м2
для вапняного мармуру 500 мл/прибл. 8 м2

Догляд:
Поверхню для паркету/меблі рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent
Для венеціанської ліпнини – Unica
Для вапняного мармуру- Metal Wax
Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації. UNIVERSAL NEUTRAL WAX також рекомендується використовувати для реставрації поверхні.

Зберігання:
Зберігати в оригінальному контейнері, добре провітрюваному місці. Тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для ремонту будинку, Для реставрації, Для внутрішнього покриття дерева, Догляд за паркетом і паркетною дошкою, Догляд за дерев'яною і садової меблями, Віск для вологих приміщень, Догляд за деревиною, Віск для дерев'яних меблів і садових меблів, Догляд за дерев'яними стінами і стелями
Витрата Н\Д
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте: Універсальний віск (самополіруючий) - UNIVERSAL NEUTRAL WAX
Ваш Рейтинг