Шпаклівки для паркету

Шпаклівка для паркету

Одним з популярних видів підлогового покриття є паркетна дошка. Вона виготовляється з екологічно чистої, натуральної деревини. Але для якісного укладання підлогового покриття необхідно не тільки мати певні навички, а й купити шпаклівку для паркету. Вона постачається у вигляді порошку або пасти. Від правильності вибору складу багато в чому залежать експлуатаційні характеристики покриття.

Функції паркетної шпаклівки

Багато людей сумніваються в необхідності забивання дрібних подряпин, тріщин і інших дефектів, які є на поверхні паркетної дошки. Але всі ці вади істотно збільшують витрату лаку, а він коштує набагато дорожче, ніж паркетна шпаклівка. Додаткова обробка паркету перед лакуванням поверхні дозволяє позбутися від ряду проблем:

 • приховати неестетичні щілини, тріщини;
 • запобігти розбухання паркету при обробці лаком на водній основі;
 • забезпечити високу якість лакування.

Крім того, контактуючи з підкладкою для паркету, лак може вступати в небажані хімічні реакції. Це може бути небезпечним для здоров'я людей, що перебувають в приміщенні. Тому при проведенні ремонту краще відразу шпаклівку для паркету купити і обробити покриття до нанесення лаку.

Види паркетних шпаклівок

На будівельному ринку представлена ​​величезна кількість видів затерли, але при виборі потрібно враховувати особливості кожного складу:

 • Водна. Стійка до механічних пошкоджень, відрізняється простотою нанесення, екологічно чиста. Застосовується для забивання дрібних тріщин, подряпин на паркеті. Але недолік водної шпаклівки паркету ціна. Крім того, склад має низьку адгезію і не підходить для твердої деревини.
 • Масляна. Надійна, міцна, недорога, може використовуватися для будь-яких порід деревини. Але масляна затирка для паркету довго сохне, погано працює з лаками на нітрооснові.
 • Гіпсова. Це універсальний склад, який відрізняється невисокою вартістю і може застосовуватися в якості, як фінішного, так і базового шару. Через погану вологостійкості застосовується в ремонті не так часто.
 • Алкідна. Еластична, в'язка, зручна в роботі, має гарну адгезію. Але алкідна шпаклівка для дерева застосовується тільки для фінішної обробки, крім того, вона досить дорога.
 • Латексна. Застосовується для забивання дрібних тріщин, добре тримається на рівних поверхнях, швидко сохне і має високу вологостійкість. Але латексна затирка частіше застосовується для фінішного покриття, вона не підходить для корекції широких тріщин і має високу вартість.
 • Епоксидна. В будівництві така затирка застосовується часто, оскільки вона має високу хімічну стійкість, вологостійкість, підходить для будь-яких видів деревини.

Однак якщо планується обробка паркету морилкою, то епоксидний склад краще не використовувати - він перешкоджає фарбуванню дерева.

Але у всіх оздоблювальних матеріалів є один спільний недолік - складність вибору. Тому краще звернутися до професійних будівельників за консультацією перед покупкою шпаклівки.

Як вибрати відповідну шпаклівку для паркету

При виборі шпаклівки для паркету ціна не є ключовим параметром. Є інші більш важливі показники складу, які необхідно враховувати:

 1. Безпека. До складу шпаклівки повинні входити тільки екологічно чисті компоненти, які не шкодять здоров'ю. Присутність токсичних складових неприпустимо, оскільки це може негативно відбитися на стані людей, які знаходяться в приміщенні.
 2. Комфортність застосування. При виборі потрібно звернути увагу на пластичність складу. Від цього параметра залежить комфортність його використання, витрата, простота нанесення.
 3. Якість складу. Найважливішим параметром є відсутність усадки і деформації шпаклівки в процесі експлуатації. Від цього безпосередньо залежить термін експлуатації складу і паркетної дошки.
 4. Сумісність з лаком. Деякі види шпаклівки погано працюють в тандемі з лакофарбової продукцією. Наприклад, епоксидна не дає морилці можливості рівномірно просочити і фарбувати деревину.

Перед використанням будь-якого складу важливо вивчити інструкцію, оскільки найменші помилки можуть відбитися на якості покриття.

Де шпаклівку для паркету купити в Києві

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір декоративних шпаклівок для дерева за доступною ціною. В асортименті продукція таких брендів, як Borma Wachs, Sylac, Novoryt. Для Вашої зручності шпаклівки представлені в різних фасовках: від 200 г до 12,5 кг. Широка палітра кольорів дозволить без зусиль підібрати потрібний варіант. Будь-який товар з нашого асортименту можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, надаємо необхідну документацію.

Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 16

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
 1. Сполучна для приготування шпаклівки HOLZMASSE BASE на водній основі
  Ціна від 537,92 грн
 2. Шпаклівка на водній основі Ecostucco
  Ціна від 102,50 грн
 3. Двокомпонентна шпаклівка Holzmasse К2
  Ціна від 378,43 грн
 4. Швидковисихаюча шпаклівка FAST DRYING WOOD FILLER - Holzmasse
  Ціна від 569,49 грн
 5. Основа для приготування шпаклівки Holzmasse Base
  Ціна від 389,50 грн
 6. Суха шпаклівка для паркетних робіт POWDER WOOD FILLER
  Ціна від 234,11 грн
 7. Шпаклівка на водній основі посилена - ECO-STRONG WOOD FILLER
  Ціна від 102,50 грн
 8. Розчинник для шпаклівки - BORMA SOLVE THINNER FOR WOOD FILLER
  Ціна від 348,91 грн
 9. Палички Novoryt Quattro Stick (1шт)
  Ціна від 164,00 грн
 10. Термошпаклівка NOVORYT Гранула Forte
  Ціна від 1425,57  грн
 11. Палички Novoryt Quattro Stick асорті
  Ціна від 2132,00  грн
 12. NOVORYT Quattro Smart Repair Set Маленький комплект
  4879,00  грн
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 16

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку