У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 173,43 грн
Огляд
 Паличка з твердого воску - це революційний продукт для миттєвого і непомітного відновлення будь-якої твердої або синтетичної деревної поверхні. Він володіє багатьма характеристиками, які роблять його ідеальним продуктом, такими як хороша адгезія для легшого нанесення, хороша пластичність і помітна твердість на дотик. Продукт сумісний з будь-якою подальшою роботою. 
 

 

 

 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: твердий

Колір: відповідає етикетці

Запах: типовий

Точка займання: > 150°C

Активна речовина: 100%

Щільність: 0,828 кг/л

 

Підготовка:

Перед використанням добре перемішайте.

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і, отже, правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Перед нанесенням засобу ретельно очистіть ділянку відколеної та надрізаної деревини. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

За допомогою припою нагрівайте виріб безпосередньо в пошкодженому місці, поки воно не заповниться. Через кілька хвилин, коли виріб охолоне і закріпиться, зніміть зайвий продукт за допомогою шпателя або сталевої вати. При необхідності покрийте лаком або повторно залийте воском.

 

Розхід:

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Фасовка шт
Водостійкість Так
Тип покриття Для ремонту будинку, Для реставрації
Концентрат розплав
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Твердий віск HARDWAX
Ваш Рейтинг