Видео огляд

SuperGreen+ натуральне масло без розчинників

Артикул
SuperGreen+
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 207,00 грн
Огляд

SuperGreen Plus – це унікальне поєднання масел тунгового і розового дерева. Спеціально розроблено для захисту інтер'єру виробів з дерева за найвищими стандартами екологічної безпеки. Повністю натуральний, 100% сухий залишок, так як не містить розчинників. Можна обробляти посуд, столешні для нарізки, паркетна дошка та будь-які вироби з дерева. Повільна база, тому ідеально підходить для кольорування. Довга відкрита витримка. Використовується для того щоб надати поверхі натурального відтінку.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: Прозорий
Запах: Натуральної олії
Розчинник: відсутній (100% VOC)
Густина – 910

Особливості:

Повністю натуральний
100% сухий залишок
Добре підходить для екзотичних порід.
Не формує плівки тому дуже економний.

Підготовка:

Для надійного проникнення фінішне зерно шліфовки повинно становити Р100-120, також враховуйте що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини і порушувати рекомендований крок зерна.
Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.
Температура повітря має становити від +12 ºC, до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:

Ретельно розмішайте до і під час використання. Олію можна тонувати згідно каталогу відтінків. Наносити олію тонким шаром, залишки можна знімати через 5-10 хв бавовняною тканиною, або розітріть жорсткою щіткою. Але довгий робочий час дозволяє працювати з продуктом до 5 годин. Мінімальна температура нанесення 12◦С. Максимальна температура нанесення не вище 30◦С. Можна використовувати для будь-яких листяних та екзотичних порід деревини. Завдяки унікальній формулі з великим сухим залишком ми рекомендуємо наносити додатковий шар після 6 місяців експлуатації. Після цього поновлення кожні 2 роки. Хвойні породи (такі, як сосна, смерека) 1-2 шари, залежно від застосування.


Час висихання:

Мінімум 12-24 годин на один шар. Час висихання сильно залежить від застосовуваної кількості, температури та вентиляції. Увага: наносити при температурі мінімум 12◦С (протягом 24 год).

Витрата:

25-35 м2/ літри залежно від поверхні (на твердих породах рекомендується наступний шар наносити через 6 місяців). Другий шар 30-40 м2 (нанесення допускається на м’ягких породах деревини)


Догляд:

В залежності від інтенсивності експлуатації та специфіки виробу термін може коливатись в межах 2-5 років. Тераса і дерев’яні настели оновлення кожні 2 роки або залежно від зношуваності, поновлюйте деревину, застосовуючи 1 тонкий шар Super Green.
Садові меблі, вертикальні поверхні оновлення кожні 5 років або залежно від зношуваності, поновлюйте деревину, застосовуючи 1 тонкий шар Super Green.
Це дозволить довго зберігати вашу деревину красивою. Не допускається протирання поверхні до голої деревини – це призведе до забруднення (потемніння) і така поверхня буде потребувати реставрації (шліфування)

Зберігання:

Термін придатності: до 2-х років в добре закритій оригінальній упаковці.

Важливо:

Добре перемішайте продукт до і під час використання. Для відновлення поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру (всі сліди старої фарби або попереднього масла повинні бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 12◦С. Колір на врзірці та покритій поверхні може відрізнятися (шліфовка, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробну викраску.

УВАГА:

Засіб НЕ можна розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимовільно горіти. Після використання їх потрібно замочити водою перед утилізацією.

Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів
Витрата 50 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 2 лет
Гарантия 3 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:SuperGreen+ натуральне масло без розчинників
Ваш Рейтинг