У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 484,00 грн
Огляд

Це натуральний продукт, який  має високі проникаючі якості і високу адгезію до дерев’яних та бетонних поверхонь. Лляне масло використовується для імпрегнації деревини, захисту виробів з деревини (садові меблі, дерев’яні підлоги, двері, ворота та ін.), конструкції (у дерев’яному домобудівництві). Не формує плівки, тому не розтріскується та не відлущується. Має високі антисептичні та бактерицидні властивості, тому захищає від біологічних грибкових інфекцій. Лляне масло захищає деревину зсередини.

Його також використовують для просочення підлог, одночасно оберігаючи їх від пилу і роблячи візуально більш яскравими і міцними.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Склад

Основа – лляна олія (підготовлена за спеціальною технологією).

 

Фізико – хімічні властивості

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: жовтуватий

Запах: натуральний (лляна олія)

Розчинник: відсутній

Густина : коливається від тону в межах – 950г/л

 

Особливі властивості:

Чудові грунтуюючі властивості (не потрібен антисептик, погрунтовану поверхню можна покрити будь-яким матеріалом на основі масла).

Не потрібно формувати плівку (матеріал зберігає натуральну текстуру деревини).

Можна застосовувати в деревяному домобудівництві, як консервуючий антисептик для відстоювання деревини.

 

Підготовка та покриття

Дерев'яну поверхню при необхідності очищають, шліфують. За потреби уражені грибком ділянки дезінфікують антибактеріальним фунгіцидом  FUNGI. Для кращого проникнення рекомендоване фінішне зерно шліфовки Р100.

 

Використання

Як грунт захищає дерев’яні та бетонні поверхні -  імпрегнація деревини. Надійний захист виробів з деревини (садові меблі, дерев’яні підлоги, двері, ворота та ін.), конструкції (зрубні будівлі) від заглиблень та інших біологічних хімічних грибкових інфекцій, старіння. Не стійкий до УФ, тому погрунтовану поверхню рекомендується захищати додатковим шаром LINEĻĻA KRASA , BEICE .

Для внутрішніх робіт фінішувати додатково не потрібно.

 

Час висихання

Час вільний від пилу – 2 – 4 год.

Час висихання до нанесення повторного шару – 12 - 24 год. (залежить від  °C вологості і належної аерації (повітрообміну)).

Повне висихання продукту - 21 - 30 діб (залежить від  °C вологості і належної аерації (повітрообміну)).


Витрата:

1л/10 - 20м ² (в залежності від поглинаючої здатності деревини)

 

Зберігання:

Термін придатності 3 роки з дати виготовлення. Дату виготовлення дивитися на упаковці.

 

Догляд та експлуатація:

За поверхнями, покритими LINEĻĻA, легко доглядати і дуже просто поновлювати. Не рекомендується допускати глибоко зносу (показник проникання води крізь матеріал – почорніння, потемніння деревини), вчасно наносити реставруючий повторний шар.

Детальну інформацію див. в експлуатаційному листі.

 

Важливо:

Рекомендуємо: завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Мінімальна температура нанесення: 12°C.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Продукт вогненебезпечний! Після роботи з олією інструменти слід почистити вайтспірітом. Попередження: матеріали, які були використані для стирання надлишків, слід спалити або замочити у воді, оскільки лляне масло при окисленні на відкритому повітрі може спалахнути.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для сауни та лазні, басейну та інших вологих приміщень, Для бетону, Для садових меблів, Для внутрішнього покриття дерева, Захист деревини для вологих приміщень, Масло для вологих приміщень, Просочення для деревини, Масло для садових меблів, Антисептики для дерев'яних стін і стелі, Масло для дерев'яних стін і стелі
Витрата 12 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 3 лет
Manufacturer Vincents Polyline
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лляне масло Linella
Ваш Рейтинг