Паркетний масловіск HARDWAX PARQUET OIL 1030

Артикул
4951-HW
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1020,05  грн
Огляд

Суміш натуральних олій, мікрочастин натуральних восків, збагачена високоякісними смолами для фінішного оздоблення підлог, яка підкреслює натуральну природну красу деревини. Швидко сохне. Підходить як для м'яких, так і для твердих порід деревини, особливо для пористих поверхонь з високим ступенем поглинання. Може наноситися як ручним інструментом, так і автоматичним на вальцьових лініях. Має відмінну твердість і стійкість до подряпин. Не чутливий до утворення плям. Лише для внутрішніх робіт. Не містить формальдегіду. Завдяки суміші спеціально підібраних восків створює чітку та виразну видиму плівку на поверхні, більш м’яку та приємну на дотик з матовим ефектом.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Форма: рідина
Колір: прозорий
Запах: натуральний
Щільність: 0,88 г/см³
Розведення: Solvoil 03, Solvoil 04 або Solvoil 06
Точка займистості: 340°C.
В'язкість: >20,5 мм²/сек (40°C)
Чистка інструментів: Clean Tech

Особливості:
Підкреслює натуральність деревини
Підходить для пористої, м'якої та твердої деревини
Матовий, восковий ефект
Самогрунтуючий

Підготовка:
Перед використанням продукту, добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Відшліфуйте поверхню, щоб отримати гладку поверхню, чисту та очищену від олій, жиру, воску і старих лаків. Заповніть щілини та поверхневі нерівності HOLZMASSE BASE (в'яжуча смола для індивідуального приготування деревного наповнювача, змішаного з тирсою). Остаточне шліфування з абразивним папером Р120-150. Перед покриттям першого шару очистити від залишків пилу. Рівень вологості деревини повинен бути між 9 і 12%. Деяка деревина має яскраве забарвлення або екзотичне походження (Лапачо, Іпе, Іроко, подібне до червоного дерева тощо), може уповільнити висихання паркетної олії. У цих випадках рекомендується нанести дуже тонкий перший шар паркетної олії та добре провітрити приміщення для покращення процесу сушки. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:
Застосовуйте відповідно до пропонованої норми споживання. Для отримання регулярного висихання застосовуйте не занадто товсті шари. Після повного вистигання відшліфувати папером або сіткою Р220-240 і перед нанесенням другого шару обов’язково видалити пил. Шліфування має бути легким. Не сумісний з іншими базовими покриттями та лаками для паркету.

Рекомендовані цикли нанесення

Для відкритопористого покриття: нанести безпосередньо на шліфовану та чисту деревину в один або два шари, м’якою бавовняною тканиною, загальною витратою 80 г/м2 виробу. Для деревини з низькою пористістю, перший шар можна розбавити Solvoil.

Для закритопористого покриття: нанести безпосередньо на шліфовану та чисту деревину, в один або два шари, валиком або пензлем, для загального споживання 180 г/м2.

Час висихання:
Час на відлип: 6-8 годин, залежно від товщини покриття та вбирання деревини
Час між шарами: 12-18 годин
Повна полімерізація: 30 діб

Розхід:
Як грунт: 8-12 м²/л
Для тонування: (втиранням) 20-30 м²/л
Як фініш: 10-12 м²/л
залежно від застосування техніки та поглинання деревини

Догляд:
Поверхню для паркету рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent та для періодичного догляду та живлення Parquet Beeswax. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримати контейнер закритим, коли він не використовується. Триматися подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від замерзання.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту . Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Ні
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Для внутрішнього покриття дерева, Просочення для деревини, Віск для дерев'яних меблів і садових меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата 50 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 3 лет
Гарантия 5 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Паркетний масловіск HARDWAX PARQUET OIL 1030
Ваш Рейтинг