Масло УФ для інтер'єрів BIOFAST OIL UV

Артикул
NAT3935.UV
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1565,10  грн
Огляд

Borma 100% NATURAQUA BIOFAST OIL — це спеціальна суміш натуральних олій, восків, смол та добавок на водній основі, змішаних у гібридній систем,і без летких органічних сполук  та з високим вмістом твердих речовин (після випаровування води). Borma 100% NATURAQUA BIOFAST OIL висихає і твердне за кілька секунд під дією ультрафіолетового світла (довжина хвилі 280/400 нм). Продукт має надзвичайні характеристики з точки зору твердості та хімічної стійкості. Ідеально підходить як для паркету, так і для меблів, дверей, плінтусів і дерев'яних поверхонь в цілому. Завдяки особливому складу, продукт характеризується винятковим декоративним ефектом, адже в нього значно менший ступінь пожовтіння. Його також можна використовувати для поверхні з високим навантаженням. Ідеально підходить для полиць і стільниць, відповідно до EN 13442 (стійкість до хімічних речовин) і DIN 4102. Для інтер'єрів, професійне використання. 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: Рідина

Колір: Прозорий

Глянець: матовий 5%, 10%, 30%

Запах: Характерний

В’язкість (чашка Форда): >60''

Щільність: 1,08 ± 0,5 г/см3

Розведення: не потрібно

ЛОС: немає (100% тверда речовина)

Очищення (незатверділий продукт): вода/спирт

 

 

Особливості:

Промислове навантаження

Не містить ЛОС

Швидке висихання

Економний розхід

Двошарове нанесення

 

Підготовка:

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях. Перед використанням добре перемішайте. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

 

Використання:

На меблі:

Рівномірно нанесіть за допомогою ганчірки або абразивної подушки, щоб полегшити проникнення в деревину та уникнути надлишків продукту, з витратою приблизно 8 - 10 г/м2. Полімеризуйте поверхню ультрафіолетовими лампами.

Зачекайте випарування вологи, та проведіть проміжну шліфовку абразивним папером (P220 -240), видаліть пил і розподіліть продукт таким же чином, з витратою приблизно 4 - 6 г/м2. Суху поверхню можна протерти тканиною або абразивною подушечкою для більш шовковистого відчуття.

Для паркету:

Враховуючи витрату 10-15 г/м2, наносити одним пензлем. Опромініть поверхню ультрафіолетовими лампами (після випаровування вологи). Відшліфуйте абразивним папером (P220-240), видаліть пил і нанесіть другий шар BIOFAST OIL, приблизно 4-6 г/м2, як зазначено вище. Увага: виріб застигає за кілька секунд.

Промисловий:

Нанесіть BORMA 100% BIOFAST OIL вальцевим методом або на лінії наливу, далі рекомендуємо на лінії встановити сушильну шафу.

Перший шар 10-15 г/м2. Після затвердіння P220-240 і шліфування нанесіть другий шар 10-15 г/м2.

Увага: наведені витрати є орієнтовними. Кінцевий результат залежить від породи деревини, способу нанесення, умов і використовуваного обладнання. Для висихання і затвердіння BORMA 100% BIOFAST OIL - ідеальна відстань від основи до УФ-лампи становить 2,5 см.

 

 

Час висихання:

Час висихання (200С): миттєве

 

 

Розхід:

1 шар: 65-100 м2

2 шар: 150-200 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Оброблені поверхні необхідно періодично відновлювати. Використовуйте засіб для очищення Furniture Neutral Detergent, а для періодичного та позачергового догляду використовуйте Restoring Oil For Furniture, залежно від умов використання.

Зберігання:

Тримайте подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців. Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці. Тримайте контейнер закритим, коли він не використовується, подалі від будь-якого джерела полум'я чи іскри.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, тощо.

Додатково
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для виробництва
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло УФ для інтер'єрів BIOFAST OIL UV
Ваш Рейтинг