Масло для зовнішніх робіт ECO PREMIUM EXTERIOR WOOD OIL

Артикул
ECO PREMIUM EXTERIOR WOOD OIL
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 969,93 грн
Огляд

Eco Premium Exterior Wood Oil - це покриття, що не відшаровується, на основі воску і натуральних смол. Готовий до використання продукт характеризується чудовою проникною здатністю, гарною гладкістю та еластичністю. Складається з натуральних масел, смол та натуральних восків, збагачених УФ-фільтрами та протигрибковими добавками, продукт забезпечує чудову стійкість до атмосферних впливів, демонструючи поступову деградацію без розтріскування та легко відновлюється. Має подвійну функцію (залежно від оброблюваної деревини): використовується як захисна та декоративна олія для необробленої дерев'яної поверхні, а також як відновний засіб на висушених поверхнях, оброблених олією або традиційним просоченням. Ідеально підходить для горища, балок, дверей та вікон.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Фізичний стан: рідкий

Колір: безбарвний,кольоровий

Запах: характерний

В'язкість: 19” (20°C, Ford Cup № 4)

Щільність: 0,870кг/л

Початкова точка кипіння. >250 °C.

Точка займистості. >60 °C.

 

Особливості:

Повністю натуральний та екологічний продукт

Використовується як відновлювальний засіб

Не накладати товстим шаром

 

Підготовка:

Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

На добре очищену та попередньо оброблену поверхню нанесіть пензликом Eco Premium Exterior Wood Oil у два або три шари з інтервалом не менше 10-12 годин при 20 - 25 °C. Завдяки хорошому висиханню і великій кількості діючої речовини достатньо для нанесення тонким шаром. Для хорошого захисту нових матеріалів рекомендується 80-120 г/м2 на шар. Всі кольори ідеально стійкі до світла, зверніть увагу на рівномірність нанесення при нанесенні. Продукт готовий до використання, але за бажанням його можна змішати з лляною олією Borma або Borma Tung Oil, також можна розбавити скипидаром або деароматизованим Borma Solvoil Plus.

 

Час висихання:

Між шарами: 10-12 годин

Повне висихання: 24-36 годин

 

Розхід:

18-22 м2/л

 

Догляд:

Поверхню для паркету рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - FURNITURE NEUTRAL DETERGENT, Parquet Cleaner або WATER-BASED PARQUET WAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується . Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Тип покриття Для дерев'яних будинків і терас, Для садових меблів, Масло для терас, Масло для садових меблів
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло для зовнішніх робіт ECO PREMIUM EXTERIOR WOOD OIL
Ваш Рейтинг