У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 147,53 грн
Огляд

4 Nature – це водорозчинний полімерний лак для паркетних робіт, для професійного використання з надзвичайно швидкими термінами висихання. Лак має високу прозорість, в порівнянні з іншими продуктами, лак значно світліший. 4Nature ідеально підходить для використання в житлових та комерційних приміщеннях. Цей продукт являється біорозчинним. Можна використовувати як фінішний шар на поверхню тоновану Hard Wax.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: Рідина
Колір: мутновато
Запах: Характерний
Розчинник: Вода
Щільність: 900

Особливості:
Можна використовувати як ґрунт
Довгий робочий час та швидке висихання
Огрунтовану поверхню можна покривати практично будь-яким ЛКМ
Надзвичайно висока прозорість

Підготовка:
Дуже важливо, щоб поверхня була очищена від усіх забруднень. Фінішне зерно шліфування рекомендуємо Р150-180. Для кращого результату рекомендуємо шліфувати виключно структурою деревини. Перед нанесенням пропилососьте і видаліть залишки пилу добре віджати тканиною. Поверхні повинні бути структурно однорідними, міцними і сухими (вміст вологи в деревині повинен бути менше 10%)

Використання:
Ретельно розмішайте до та під час використання. Наносити пензлем, валиком. Перший грунтуючи шар наносити рівномірно, після висихання (2-3 год) провести проміжне шліфування (зерно Р240-280). Послідовність дій наступних верств така сама.

Час висихання:
2-3 години. Мінімальна температура нанесення 16◦С. На якийсь час впливає: кількість нанесеного матеріалу, температура та вентиляція. При вищій температурі та хорошій вентиляції скорочується час висихання.

Витрата:
Основуючи шар (тонований) – тверді породи 15-25 квадратних метрів.
Як фініш: на твердих породах деревини витрата приблизно 10-15 квадратних метрів на 1 літр на один шар, на м'яких породах деревини 8-12 квадратних метрів на літр на один шар. Ці показники змінюватимуться залежно від пористості поверхні, шліфування та вологості деревини.

Догляд:
Щотижневе прибирання за допомогою пилососу або миючого засобу Cleaner.
Увага: до повної полімеризації 4 Nature потрібно 20 днів. У цей період не використовуйте для прибирання воду та інші засоби догляду.

Зберігання:
Термін придатності: до 5-ти років у закритій оригінальній упаковці.

Важливо:
Добре перемішайте продукт до та під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу та жиру (усі сліди старої фарби або попередньої олії мають бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Вологість 55-75%. Колір на зразки та покритій поверхні може відрізнятися (шліфування, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробне фарбування.

УВАГА:
Засіб НЕ МОЖНА розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимоволі горіти. Після використання їх необхідно замочити водою перед утилізацією.
Рекомендуємо завжди спочатку створювати тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а чи не гарантії. Інформація надається внаслідок багаторічного досвіду. У цьому продукті були проведені широкі випробування.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Лак для дерев'яних стін і стелі, Лак для паркету та паркетної дошки
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 5 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Водний лак AWO 4nature
Ваш Рейтинг