Активний грунт AWO H2O stain

Артикул
H2O-stain
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 177,40 грн
Огляд

H2O Stain Primer – це спеціальний ґрунт, який призначений для тонування всіх порід деревини. Морилка розроблена для надання створення ефекту зістарілого, вицвівшого тону – вінтажного ефекту. Принцип дії полягає у тому що ґрунт блокує дубильні речовини тому інтенсивність декоративного ефекту буде стабільною. Також він прекрасно замальовує перепади кольору, заболонь та запрілість. Продукт не містить розчинників та шкідливих компонентів, тонування деревини проходить природнім шляхом, ефект моріння є сталим і довговічним. Чудово поєднуються з тонованими маслами, дозволяє досягти контрастних декоративних ефектів. Підходить для підлог, декоративних панелей та меблів. Доступний у стандартних 10 кольорах. Для збереження кольорового ефекту рекомендуємо закріпляти H2O Stain за допомогою гібридного продукту Invisible.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина
Колір: підтонований
Запах: відсутній
Розчинник: відсутній, або вода

Особливості:

Ексклюзивні декоративні ефекти
Прекрасно поєднується з будь-яким фінішом
Висока світлостійкість
Підходить на всі породи деревини
Приховує перепади кольору деревини
Обов’язково потрібно фінішувати

Підготовка:

Перед нанесення ґрунта зі шліфуйте поверхню зерном 100-120. Рештки пилу витріть. Рекомендується провести вичісування пори або легке брашування.
Використання:
Наносити пензлем, валиком або розпилювачем. Нанесіть рівномірний шар, залишки не видаляйте. Після висихання піднімається ворс, тому слід провести проміжне шліфування зерном 240-320). Для захисту кольору деревини використовуйте прозору фінішну олію Clear Seal, Hard Wax Led oil та інші масла і лаки American Wood Oil. Для створення унікальних декоративних ефектів можна поєднувати тоновані олії і грунт як фініш. За допомогою унікальної технології пігментації, наша компанія Woodbud (Вудбуд) виготовляє будь-який нестандартний колір тонованого масла.

Час висихання:

Від 1-2 годин. Час висихання сильно залежить від кількості нанесеного матеріалу, температури і вентиляції. Завдяки більш високій температурі і хорошої вентиляції час сушки скорочується.

Витрата:

Від 10 до 15 м2/л залежно від способу нанесення.

Догляд:

H2O stain - являється ґрунтом (працює не залежності від вмісту дубильних речовин) – він не самостійний продукт, тому для збереження кольору та надійної експлуатації рекомендується обробка фінішним маслом або лаком.

Зберігання:

Термін придатності: до 3-х років в добре закритій оригінальній упаковці.

Важливо:

Добре перемішайте продукт до і під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру (всі сліди старої фарби або попереднього масла повинні бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Вологість 55-75%. Колір на взірці та покритій поверхні може відрізнятись (шліфовка, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробну викраску.

УВАГА:

Засіб НЕ можна розводити! Берегти від замерзання.
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Якщо в партії є деревина різного походження (з різним вмістом таніну – дубильних речовин), то декоративний ефект буде відрізнятися

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Цвет Transparent
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Догляд за паркетом і паркетною дошкою, Догляд за деревиною
Витрата 65 мл/м²
Срок хранения 3 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Активний грунт AWO H2O stain
Ваш Рейтинг