У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 927,30 грн
Огляд

Суміш олій, воску та натуральних смол для обробки зовнішніх поверхонь. Це прозоре самогрунтуюче масло з великим сухим залишком та хорошими експлуатаційними характеристиками, яке може застосовуватись як самостійний продукт, що наноситься в два шари, або як фінішний шар після тонування, наносити в один або два шари.

Завдяки спеціальним УФ-фільтрам продовжує термін служби кольорової та натуральної деревини, захищаючи її від посивіння та окислення. Проникаючи в деревину, ця олія зберігає її натуральність, покращує стійкість до сонячного світла.

Рівень блиску залежить від ступеня поглинання поверхні, а також від загальної товщини нанесеного покриття. Підходить для вертикальних поверхонь, дверей, вікон, огорожі, панелей. Не підходить для підлоги. Для внутрішнього та зовнішнього використання. Зберігає еластичність та не потребує шліфування при оновленні.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: Густа рідина

Колір: Безбарвна

Запах: Без запаху

Рівень блиску: Сатиновий блиск 30% (з товщиною шару збільшується)

В’язкість: 20,5 mm2/sec

Щільність: 0,86  г/см3

Розведення:Borma SOLVOIL

 

 

Особливості:

Підкреслює малюнок поверхні

Добра адгезія до матеріалів лінійки Borma

Можна застосовувати як додаткове фінішне покриття

 

Підготовка:

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і  правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Перед використанням добре перемішайте. Поверхня, що підлягає обробці, повинна бути чистою і за потребою проведіть шліфування зерном Р100-Р120. Не застосовувати під прямим сонячним промінням. Температурний режим 150-250С (повітря, деталь, матеріал), вологість 55-65%.

 

 

Використання:

Нанесення пензлем, валиком. Наноситься на суху деревину, очищену від пилу, бруду. На кінцевий результат впливає порода деревини (рекомендується проведення попередніх випробувань).

Як фінішне покриття нанесіть один або два шари. Має читкі виражені тиксотропні властивості.

 

Час висихання:

Час на відлип (200С): 4-6 год

Час між шарами (200С):  8-10 години

Повна сушка (200С): 12-24 години

 

 

Розхід:

Як грунт: 14-18 м2

Як фініш: 20-25 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Рекомендуємо очищати поверхню від забруднення за допомогою спеціального засобу Deck Soap, продукт має нейтральний pH та бережно очищає поверхню. Періодично для подовження терміну служби поверхні та відновлення експлуатаційних характеристик рекомендуємо застосовувати EXTERIOR OIL REFRESHER. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

 

Зберігання:

Зберігайте в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від замерзання.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д. Тирса, бавовняна тканина, папір і подібні вироби, просочені рідким продуктом і залишені в такому стані, можуть викликати самозаймання. Тому, у разі наявності цих матеріалів для очищення, забезпечте належну вентиляцію приміщень, щоб забезпечити швидке висихання продукту, або змочіть їх водою перед утилізацією.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для термодерева, Для садових меблів, Масло для терас, Масло для садових меблів, Віск для дерев'яних меблів і садових меблів
Витрата 100-150 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:УФ-масло Weather Oil UV
Ваш Рейтинг