NYC Colors Кольоровий Масловіск

Артикул
NYCColors
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 252,90 грн
Огляд

NYC Colors - це професійний засіб для покриття та надання кольору деревині, який являється унікальною сумішшю натуральних олій, восків та смол для захисту будь-яких внутрішніх виробів з дерева.
Не підходить для екзотичних порід деревини. Тоновані масло-воски NYC Colors покращать зовнішній вигляд, підкреслюють структуру деревини. Це масло для внутрішніх робіт, створене за перевіреною технологією. Масловіск затонований за допомогою світлостійких пігментів які не уповільнюють висихання та підходять під будь який метод нанесення. Має водо і брудо стійкі властивості, поверхня покрита не тріскає, не лущиться і все ж дозволяє деревині дихати. Завдяки надзвичайно великому сухому залишку має малу витрату.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: за замовчуванням
Запах: слабкий/м'який, без запаху після висихання
Розчинник: суміш вуглеводневих фракцій
Щільність – 860-1200 (залежно від пігменту)

Особливості:
Можна використовувати як ґрунт
Огрунтувати поверхню можна покривати практично будь-яким ЛКМ
Зручний у нанесенні (підходить практично для будь-якого методу)

Підготовка:
Для надійного проникнення фінішне зерно шліфування має становити Р100-120, також враховуйте, що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини та порушувати рекомендований крок зерна.
Рекомендується наносити на очищену поверхню від пилу.
Температура повітря повинна становити від +10 ºC до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови – температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря – від 45 до 65%.

Використання:
Ретельно розмішайте до та під час використання за допомогою спеціальної палички. Наносити пензлем, валиком, бавовняною тканиною або полірувальною машиною. Як фініш наносити 2 шари для житлових та 3 шари для комерційних приміщень. Після нанесення першого шару для тонування залишки олії, не всмокталося витираємо ганчіркою.
При застосуванні як фініш втирання рекомендується. Допускається нанесення валиком, але слід враховувати, що продукт з високим сухим залишком, тому товщина повинна накладатися невелика. Матеріал має кращі показники при нанесенні вальцевих та полірувальних машин.

Витрата:
Як основа для ґрунтування-тонування 30-40м2/л
Залежатиме від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатися +/- 10%.
Час висихання:
В межах 6-12 годин на один шар. Час висихання залежить від кількості матеріалу, температури і вентиляції приміщення. Час висихання скорочується при більшій температурі та кращій вентиляції у приміщенні.

Догляд:
Тонована система не є самостійною, тому для надійної експлуатації рекомендується застосовувати додаткову обробку фінішними продуктами (Clear Seal, Hard Wax Oil, Natural Oil). Для відновлення підлоги використовуйте AWO Maintenence кожні 2-5 років, залежно від навантаження.

Зберігання:
Термін придатності: до 5-ти років у закритій оригінальній упаковці.
Важливо:
Добре перемішайте продукт до та під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу та жиру (усі сліди старої фарби або попередньої олії мають бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Вологість 55-75%. Колір на зразки та покритій поверхні може відрізнятися (шліфування, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробне фарбування.

УВАГА:
Засіб НЕ МОЖНА розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимоволі горіти. Після використання їх необхідно замочити водою перед утилізацією.
Рекомендуємо завжди спочатку створювати тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а чи не гарантії. Інформація надається внаслідок багаторічного досвіду. У цьому продукті були проведені широкі випробування.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для внутрішнього покриття дерева, Масло для дерев'яних меблів, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата 50 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 5 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:NYC Colors Кольоровий Масловіск
Ваш Рейтинг