Пігменти для внутрішнього використання RAINBOW COLOR PIGMENTS

Артикул
Pigments
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2453,40  грн
Огляд

Rainbow color pigment – це паста (пігмент), яку можна змішувати з будь-яким продуктом лінійки масел AWO: Tung Oil, Natural Oil та Hard wax Oil, Tranparent Gold. Добре впитується у деревину, довше тримається у масляній суміші та мають відміну яскравість та насиченість. Пігменти легко розчиняються, мають насичені відтінки і не уповільнюють процес сушки. Одна банка пігменту розрахована для тонування одного галону (3,785 л). Для розробки ексклюзивних декорів, допускається змішування кількох пігментів, максимальна кількість пігментів на галон – 3шт.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Підготовка:
Переконайтесь, що на поверхні немає пилу, при нанесенні кольорованого масла на поверхню рекомендується дотримуватися класичних норм шліфовки. Слід враховувати що пігментовані масла потребують кращої підготовки, всі браки шліфування проявляються після нанесення. Для вишліфовування глибоких пошкоджень на деталі рекомендується починати шліфовку зерном Р40 або Р60. Крок зерна пропускати не рекомендується. Під час шліфування потрібно вмикати пилосос для видалення пилу з поверхні. Кращі результати завжди показує шліфування за структурою деревини.

Використання:
Перешліфувати поверхню, зерном максимум 120-150. В ідеалі змішайте 1 пінта (0,25 л) з 1 галоном (3,785 л) пігменту з будь яким нашим Tung Oil, Natural Oil та Hard Wax Oil. Максимум 3 шт ( 3 pints) на галон. Після нанесення кольорованої олії залишки зітріть. Для отримання більш ексклюзивних декоративних ефектів рекомендується наносити H2O stain як грунт.

Час висихання:
6-8 год при температурі не менше 16◦С.

Витрата:
30-40 м2/1л залежно від деревини та її поверхні.

Догляд:
Затоновану деревину потрібно захистити шаром фінішного масла без пігменту.
Щотижневе прибирання за допомогою пилососа або миючого засобу «Wax&Clean», «Cleaner». Для відновлення дерев’яних покриттів рекомендуємо використовувати засіб по відновленню «Maintenance Oil»

Зберігання:
Термін придатності 5 років у добре закритій оригінальній упаковці.

Важливо:
Ретельно вимішайте продукт перед початком застосування.
При тривалому нанесенні, продукт вимішуйте кожні 30 хвилин.
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Водостійкість Ні
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для внутрішнього покриття дерева, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата 50 мл/м²
Концентрат Да
Срок хранения 5 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте: Пігменти для внутрішнього використання RAINBOW COLOR PIGMENTS
Ваш Рейтинг