• Sale

М'який віск STUCCORAPIDO SOFTWAX

Артикул
1000
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 40,02 грн Звичайна ціна 165,60 грн
Огляд

За допомогою STUCCORAPIDO (м’якого воскового наповнювача) ви можете швидко і безпечно усунути всі дефекти деревини, покриті лаком, корозію або сколи. Якщо ви виявите, що відтінок не відповідає бажаному, є можливість розплавити матеріал та змішати його з іншими відтінками для отримання потрібного кольору. Відновлені деталі зберігають форму та колір, навіть якщо вони були оброблені невеликою кількістю продукту,не піддаються псуванню. Після обробки та повного висихання поверхню можна мити.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: твердий
Колір: відповідає маркуванню
Запах: неприємний
Температура плавлення: 80°C (приблизно)
Затвердіння: 66 -71°C
Сухий залишок: 100%
Щільність: 0,800 кг/л
Сухий залишок: 100%


Підготовка:
Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.
Викруткою або невеликим долотом для деревини видаліть відколоту та пошкоджену деревину, щоб поверхня була готова до необхідної обробки. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:
Щоб усунути недоліки, покрийте область продуктом. Щоб заповнити дрібні пошкодження, втисніть матеріал безпосередньо в отвір за допомогою шпателя і вирівняйте його. У разі текстурних поверхонь, можна відтворити ефект деревини , наносячи шпателем кілька тонів STUCCORAPIDO.
Після завершення етапу заповнення, очистіть деревину від жиру або надлишку наповнювача, використовуючи сталеву вату для рівномірного полірування меблів. Відретушуйте невеликою кількістю рідини, спреєм або лаком для ручок. При необхідності, покрийте лаком або відретушуйте.


Розхід:
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись.

 

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Тип покриття Для ремонту будинку, Для реставрації
Витрата Н\Д
Концентрат розплав
Опис М'який віск
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:М'який віск STUCCORAPIDO SOFTWAX
Ваш Рейтинг