Маркер для ретушування HOLZMARKER

Артикул
HOLZMARKER_0700
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 448,38 грн
Огляд

Це ідеальний продукт для усунення всіх недоліків на твердій, синтетичній або ламінованій дерев’яній поверхні. Продукт створений на основі непрозорого розчину, який швидко висихає і забезпечує стійкість до води та миючих засобів. Той факт, що він сумісний як з лаками на основі розчинників, так і на водній основі, дозволяє проводити будь-які подальші роботи, уникаючи відразу типових підтікань, спричинених більш традиційними ретушуючими матеріалами у жерстяних банках, що наносяться пензлем.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: відповідає етикетці

Запах: характерний

Розчинність у воді: частково розчинний

Густина пари: 39

Точка займистості: > 60°C

Щільність. 0,808 кг/л

В'язкість> 20,5 мм2/с (40°C)

 

Особливості:

Легкий у використанні

Швидко сохне

Сумісний зі всіма продуктами від Borma

 

Підготовка:

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння нанесеного шару продукту. Перш ніж приступати до ретуші, інтенсивно струсіть олівець, для отримання рівномірного забарвлення. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

З обережністю нанесіть безпосередньо на деревину та перевірте, чи кришка щільно закрита після завершення роботи. Якщо після кількох застосувань колір не є рівним, очистіть стержень папером або тканиною. Тримайте маркер закритими в добре провітрюваному місці. Тримайте подалі від іскор та полум’я, не паліть, не використовуйте сірники чи запальнички.

 

Час висихання:

Відкритий час: 5 хвилин

Повна сушка: 15 – 30 хвилин

 

Розхід:

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення.

 

Догляд:

Після усунення всіх недоліків рекомендуємо очистити поверхню меблів Furniture Neutral Detergent або Furniture Cleaner. Для покращення стану меблів рекомендуємо засіб Mobilcera, регенерує меблі завдяки своїм гігієнічним та дезінфікуючим властивостям і захищає від засолення, запобігаючи цвілі.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Фасовка шт
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для ремонту будинку, Для реставрації
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Маркер для ретушування HOLZMARKER
Ваш Рейтинг