HIGH COVERAGE ENAMEL - емаль з високою покрівельною здатністю 6900XX

Артикул
HIGH COVERAGE ENAMEL
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 463,65 грн
Огляд

Емаль з високою покрівельною здатністю - це готовий до використання продукт, який легко наноситься, підходить для будь-якого типу дерев’яних, металевих конструкцій, для внутрішнього та зовнішнього покриття. Створює декоративну плівку, яка є водовідштовхувальною та стійкою до атмосферних впливів, з низьким рівнем пожовтіння. Завдяки спеціальній рецептурі, зі світлостійкими пігментами, вона не тьмяніє та не змінює колір.
Цей матеріал рекомендується застосовувати для обробки та догляду поверхонь з деревини, металу, кладки. Матеріал характеризується високою покрівельною здатністю, створює глуху однорідну плівку. Емаль зручна в роботі, добре розтікається та характеризується високими тиксотропними властивостями.
Для нанесення на дерево не потребує попереднього грунтування, але якщо ви хочете отримати насичений та однорідний ефект, ми рекомендуємо попередньо нанести High Coverage Under Coat (6910) .
На залізо ми рекомендуємо попередньо нанести Antirust Under Coat (код 6915) для кращого ущільнення та попередження корозійних явищ.
Ідеально підходить для меблів, балок, МАФ, стропил, світильників, огорож, дерев'яних будинків, човнів.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина
Колір: див. кольорову діаграму; доступні перетворювачі для системи тонування.
Запах: типовий
Рівень блиску: доступні глянцеві та матові версії
Сухий залишок: 55-60%
Розчинник: DPU011
Точка займистості: 23≤T≤60°C
Питома вага: 1,05-1,15
В'язкість: >20,5 мм2/сек (40°C)

Підготовка:
Можна використовувати як грунт, наносити на пошліфовану, почищену від жиру та бруду поверхню. Рекомендоване зерно шліфування поверхні Р120-150. Перед нанесенням на дерево рекомендуємо попередньо нанести грунт для отримання насиченого та однорідного ефекту, ми рекомендуємо попередньо нанести High Coverage Undercoat (код 6910).
Перед нанесенням на залізо рекомендуємо попередньо застосувати Anti-Rust Undercoat (код 6915) для кращого покриття та запобігання корозії.


Використання:
Перед використанням добре перемішайте.
Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.
Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.
Готовий до використання, не потребує розведення; рекомендується нанесення пензлем або валиком. У випадку нанесення аерометодом можна розбавити 10% DPU011.
На зовнішні поверхні нанесіть принаймні два шари, у проміжку мінімум 4-6 годин. Рекомендуємо проміжне шліфування поверхні перед нанесенням другого шару (Р180-240), щоб забезпечити максимальну адгезію та довговічність.

Час висихання:
Час сушки між нанесенням шарів 4-6 годин.
Повне висихання за 24 години.

Розхід:
8-12 м² / л, залежно від попередньої обробки поверхні.
Буде залежати від підготовки деревини чи металу, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Це самостійне покриття з високими експлуатаційними характеристиками.
Для подовження довговічності поверхні рекомендуємо для очищення застосовувати засоби з нейтральним Ph (Furniture Detragent).

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання.
Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.


Важливо:
Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному.
Ці дані є інструкцією, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Для бетону, Для металу, Для садових меблів, Фарби для садових меблів, Фарби для дерев'яних меблів, Фарба для дерев'яних стін і стелі
Витрата 100-150 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:HIGH COVERAGE ENAMEL - емаль з високою покрівельною здатністю 6900XX
Ваш Рейтинг