Грунтувальне масло для внутрішніх і зовнішніх робіт GRUNDIEROL

Артикул
3910
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 909,18 грн
Огляд

Суміш високоякісних масел. Можна використовувати не тільки в промислових цілях, а і в домашніх умовах, коли необхідно досягти ідеальної гладкості поверхні. Готова до використання суміш ефективно захищає поверхню будь-якого виду необробленої деревини протягом тривалого періоду. Матеріал глибоко проникає в поверхню деревини, надаючи первинний захист. Завдяки наявності УФ фільтрів і інших добавок для захисту від руйнівних факторів, гарантує прекрасний захист для фінішної обробки. Для зовнішнього застосування рекомендується використовувати в поєднанні з восковим покриттям Holzwacks Lasur і датським маслом Decking Оil. Для інтер'єрів застосовується з асортиментом серії Parquet Оil. Прекрасно розчиняє та транспортує пігмент. Швидке висихання.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Група застосування: зовнішня, внутрішня
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: пігментований
Запах: характерний, природній
Розчинник: лінійка Borma Solvoil
Густина: 840
В’язкість: немає даних
Сухий залишок: 40%
Твердість: немає даних
Вміст ЛОС: 493
Можливість колорування: так

Особливості:

Прекрасні грунтуючі властивості.
Довгий робочий час та швидке висихання.
Поґрунтовану поверхню можна покривати практично будь-яким ЛФМ.
Не використовується як фініш.

Підготовка:

Для надійного проникнення, фінішне зерно шліфовки повинно становити Р100-120. Також враховувати, що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини і порушувати рекомендований крок зерна.
Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.
Температура повітря має становити від +10 ºC до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:

Матеріал готовий до застосування, його слід наносити без розведення. Після того, як поверхня повністю підготовлена, нанесіть грунтуюче масло Grundieroil. Матеріал можна наносити ганчіркою, пензлем або розпиленням на попередньо знежирену і очищену від масла поверхню. Масло просочується протягом 15-20 хв. Рекомендується знову протерти поверхню ганчіркою (видалити залишки, які не просочились), щоб покриття стало гладким. Повний час сушки: 8-12 годин, після чого можна наносити фінішне покриття, наприклад, паркетне масло асортименту Parquet Oil для внутрішнього застосування або датське масло Decking Oil для зовнішньої обробки. Попередження: рекомендується провести попередній тест на сумісність матеріалів. Все використовуване обладнання легко промивається теплою водою.

Час висихання:

Відкритий час: 15 – 20 хв.
8 - 12 годин при нормальній вологості.
Сушка до наступного шару 12 години.
Повна полімеризація: 30 – 35 днів.

Витрата:

Як основа для ґрунтування-тонування 20 – 25 м2/л.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення, і може коливатись +/- 30%.

Догляд:

Щотижневе прибирання за допомогою пилососа або миючого засобу Furniture Detergent, «Parquet Cleaner». Для відновлення поверхні використовуйте Parquet Wax кожні 2 - 5 років, залежно від навантаження. Враховуйте, що тонований Grundieroil Coloroil не являється самостійним продуктом та потребує фінішного оздоблення.

Зберігання:

Зберігати продукт необхідно в спеціальних приміщеннях при температурі від 5 ° С до 35 ° С. Після використання контейнер необхідно щільно закрити, не допускайте висихання продукту.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.


EN-71-III*1 – це сертифікат відповідності EN 71-3. Безпека іграшок - Частина 3.
Датська лабораторія Eurofins підтвердила що масла Borma Wachs відповідають вимогам стандарту EN 71-III (відсутність тяжких металів) – що робить їх безпечними для здоров’я людини та придатним для покриття на дитячих іграшках та меблях.

Додатково
Тип покриття Масло для дерев'яних вікон і дверей, Масло для садових меблів, Масло для дерев'яних меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі, Масло для паркету та паркетної дошки
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Грунтувальне масло для внутрішніх і зовнішніх робіт GRUNDIEROL
Ваш Рейтинг